Як знайти запчастини для велосипеда.

Ваш велосипед терміново потребує ремонту, і ви вирішили знайти необхідні запчастини ? Існує чимало можливостей для пошуку потрібних компонентів. Головне - знати точно, що саме вам потрібно в процесі ремонту.
Інструкція
1
Ознайомтеся з інструкцією по експлуатації вашого велосипеда. З'ясуйте, які запчастини вам будуть потрібні, і чи зможете ви провести його ремонт самостійно, або вам краще звернутися в майстерню.
2
Якщо ви купували велосипед в одному з магазинів, розташованих у вашому регіоні, зателефонуйте туди і дізнайтеся, чи є в наявності потрібні вам запчастини . Якщо їх у продажу немає, з'ясуйте, коли очікуються поставки і плануються вони взагалі. Зверніться і в інші магазини з подібним запитом. Не виключено, що в одному з них ви знайдете запчастини для вашого велосипеда.
3
Замовте потрібні компоненти по каталогам спортивних торгових мереж, що працюють у вашому регіоні. Дізнатися адреси і телефони магазинів ви зможете по телефонному довіднику. Зробіть замовлення за передоплатою, післяплатою або, якщо ви живете в цьому ж місті, прийдіть особисто і оплатіть покупку.
4
Зайдіть на один із ринків автомотовелозапчастей у вашому місті чи області. Там нерідко можна знайти запчастини і до сучасних моделей велосипедів і до тих, що вже давно зняті з виробництва. Однак остерігайтеся підробок і перевірте, з того чи матеріалу виготовлена деталь.
5
Додайте оголошення в місцевих газетах та на інтернет-сайтах. Вкажіть, що саме вас цікавить, за якою ціною. Залиште свої контактні дані (номер телефону, адреса електронної пошти). Перш ніж купувати деталі з рук, перевірте, чи дійсно вона підійде до вашого велосипеду, або продавець просто хоче збути з рук непотрібні залізяки.
6
Зверніться до каталогів інтернет-магазинів (http://www.velodrive.ru, http://velomirshop.ru та інших). Дізнайтеся, чи є можливість доставки саме у ваше місто. Знайдіть потрібні запчастини , зареєструйтесь на сайті і зробіть замовлення.
7
Якщо у вас є кредитна карта Visa Classic або MasterCard, ви зможете зробити замовлення, звернувшись на іноземні інтернет-сайти: www.chainreactioncycles.com (є російська версія), www.speedgoat.com, www.jensonusa.com , www.aebike.com. Увійдіть, вказавши номер карти. Оберіть товар і спосіб доставки (поштою або кур'єрськими службами DHL і FedEx). Якщо вам надішлють не те, що ви замовляли, негайно зробіть фотографію товару і направте на електронну адресу магазину лист.