Як розмножити хризантему. корисні поради по видаленням грибка у ванній.

Красиві пишні кущі хризантеми незаперечно прикрасять будь присадибна ділянка. Розмножувати даний вид рослин можна кількома способами, дотримуючись рекомендації та поради фахівців.
Інструкція
1
Найбільш поширений метод розмноження хризантем - вегетативний: відділення зрілої кореневої порослі від маточного куща або живцювання. Тому заздалегідь визначитеся з можливим способом.
2
Врахуйте: розмножувати рослина рекомендовано у весняний період, коли час заморозків і похолодання пройшло. Якщо посадковий матеріал у вас з'явився ближче до осені, висаджуйте його не пізніше вересня. Хризантема повинна вкоренитися до настання заморозків. Якщо ви не встигли висадити рослину, посадіть його в неглибокий широкий горщик, низько обрізавши. Таким чином, ви збережете саджанець до весни. Ємність зберігайте в добре провітрюваному приміщенні з оптимальною температурою 4-6 градусів, систематично зволожуючи грунт.
3
При правильному догляді і розвитку рослини живцювання проводите в кінці березня - початку квітні. Для цього за допомогою гострого ножа (секатора) зріжте відросток довжиною 6-8 см з декількома листочками. Зверніть увагу: підставу держака не повинно бути сильно м'яким (схильне до гниття) або жорстким (затримує розвиток).
4
Зрізані живці обробіть стимулятором росту. Придбати даний засіб можна в спеціалізованому магазині. Після цього приступайте до вкорінення рослини.
5
Відростки висадіть в заздалегідь підготовлену ємність з грунтом. Для цього самостійно виготовте суміш з перегною, землі (крупного піску) та перліту (у співвідношенні 1: 1: 2) або придбайте готовий субстрат. Протягом 15-20 днів забезпечте рослині температуру 18-20 градусів і високу вологість. Для кращого результату накрийте ємність склом або поліетиленовою плівкою, регулярно провітрюючи її.
6
Укорінені відростки висаджуйте у відкритий грунт за схемою 25х25 см. Не забувайте про правильний догляд за хризантемою: розпушуванні, поливі і своєчасних підгодівлі мінеральними і органічними добривами.