Як замінити привід Хbox 360.

Заміна приводу на ігровій приставці Хbox 360 має певні складності, пов'язані в основному з програмною частиною процесу. Якщо раніше ви не розбирали цю приставку і не маєте уявлення про основні принципи її роботи, надайте заміну приводу працівникам сервісного центру.
Вам знадобиться
  • - новий привід;
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Переконайтеся, що у вас є збережені ключі прошивок від приводу , який раніше був встановлений у вашій приставці Хbox 360, в іншому випадку гарантії на те, що встановлюваний пристрій працюватиме, немає . Ви також можете спробувати знайти програму прошивки в інтернеті, але п'ять ж, це працює не у всіх випадках.
2
При покупці нової приставки або перепрошивки версії її програмного забезпечення завжди створюйте копію оригіналу програми, оскільки вона може вам знадобиться надалі, і не тільки при заміні конфігурації приставки Хbox 360.
3
Купіть новий привід для приставки Хbox 360. Найкраще одразу вибирайте відомого виробника, про якого є позитивні відгуки в інтернеті. Якщо ви не можете визначитися з вибором, прочитайте огляди на тематичних форумах. Не рекомендується виконувати заміну на приводи інших приставок.
4
Найкраще замовити пристрій через інтернет-магазин, якщо у вас є сумніви в якості продаваних в магазинах вашого міста приводу х, а оскільки товар досить специфічний, знайти його може бути досить важко, а в малонаселених містах практично неможливо через відсутність спеціалізованих торгових точок.
5
Скачайте сервісний мануал для приставки Хbox 360, він знадобиться вам для відкриття корпусу і подальшої заміни приводу пристрою. Згідно міститься в ній схемою виконайте розбірку пристрої та замініть привід. Перед заміною виконайте перепрошивання нового пристрою, для цього злийте інформацію з першого приводу і прошийте нею новий пристрій.
6
При відсутності оригінальних ключів спробуйте завантажити і прошити привід тій же версією програми, що і була встановлена при покупці. Закріпіть положення приводу за допомогою гвинтів і зберіть корпус приставки.
Корисна порада
Зберігайте копії оригінальних прошивок.