Як зберігати вершкове масло. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Вершкове масло - незамінний продукт харчування багатьох людей. У ньому містяться вітаміни А, D, E, вживання яких особливо актуально в зимовий час. Тривале збереження смаку масла і вітамінів в ньому гарантується тільки при правильному його зберіганні.
Вам знадобиться
  Інструкція
  1
  Помістіть куплене масло в холодильник. Термін його зберігання будинку залежить від дати виготовлення, виду продукту, упаковки, температури зберігання. Так вершкове масло в пачках, упаковане в фольгу, зберігається не більше 20 діб, в пергамент - не більше 10 діб. Температура зберігання продукту при цьому повинна бути від 0 до 6 оС. Бутербродне масло зберігається при цій же температурі протягом 15 діб. Якщо ви купили вершкове масло про запас, помістіть його в морозильну камеру. Зберігати його в морозилці можна протягом двох місяців при температурі 18оС.
  2
  Помістіть вершкове масло в маслянку, якщо ви купили його на вагу. Ємність для зберігання масла повинна бути непрозорою, так як на світлі масло окислюється (зверху на ньому з'являється жовтий прогірклий шар). Маслянка також повинна щільно закриватися, оскільки цей продукт вбирає в себе сторонні запахи. Якщо у вас немає маслянки, загорніть масло в фольгу або в пергамент, в поліетилені його зберігати не можна.
  3
  Зберігайте масло в теплу пору року при відсутності холодильника наступним способом. У невелику каструльку налийте холодну воду, додайте туди сіль в такій кількості, щоб вийшов міцний розчин. Помістіть в ємність з соляним розчином вершкове масло , загорнуте в пергамент або фольгу. Обов'язково накрийте посуд з масло м кришкою. Два рази на добу міняйте солону воду і постарайтеся швидше використовувати масло .
  4
  Перетоплять масло , якщо воно все-таки згіркло. Для цього зріжте і викиньте верхній жовтий шар, покладіть його в каструльку або сковорідку. Коли масло почне закипати, додайте в нього дві-три часточки яблука. Прокип'ятіть його, зніміть з вогню, вийміть часточки, дайте трохи охолонути. Знову поставте посуд з масло м на вогонь, покладіть в нього нові часточки яблука, ще раз закип'ятіть його. Охолодіть масло , періодично збиваючи його виделкою, поки воно не охолоне.
  Відео по темі
   http://www.youtube.com/watch?v=pES6bLrx8ts
  Зверніть увагу
  Вживання продуктів, смажених на вершковому маслі шкідливо для здоров'я, оскільки при смаженні в ньому утворюються канцерогенні речовини. У здоровому харчуванні краще використовувати його в натуральному вигляді, наприклад, для приготування бутербродів.
  Корисна порада
  При покупці вершкового масла обов'язково звертайте увагу на його дату виготовлення.