Як вбудувати html сторінку.

При роботі в інтернеті іноді виникає необхідність додати на вже існуючий сайт одну або кілька сторінок. Якщо власник сайту не обізнаний у питаннях веб-дизайну, то може зіткнутися з певними труднощами.
Інструкція
1
В тому випадку, якщо ваш ресурс створений на безкоштовному сервісі, що дозволяє за лічені хвилини створити свій сайт, то додавання нових сторінок варто робити через панель управління сайту. Про те, як це зробити, детально написано на форумах технічної підтримки відповідних сервісів.
2
Досить поширена ситуація, коли веб-майстер створює для когось сайт, але пізніше у власника ресурсу виникає необхідність його оновлення - додавання або видалення сторінок, наповнення актуальним контентом. Це не надто складна задача, її цілком можна виконати самостійно, не залучаючи майстра.
3
Швидше за все, ваш сайт є незалежним проектом і розташований на платному хотінге. Як власник ресурсу, ви повинні розташовувати логіном і паролем для входу в панель управління. Увійдіть в неї, відкрийте папку зі сторінками сайту. Найімовірніше, сторінки сайту знаходяться в директорії public_html.
4
Для створення нової сторінки вам буде потрібно html-редактор. Часто такий редактор вже присутній в панелі управління сайтом, але його можливості звичайно досить малі. Краще скористатися іншим редактором - наприклад, CuteHtml. Він невеликий і дуже зручний, з підсвічуванням синтаксису.
5
Якщо в панелі управління сайтом вже є html-редактор, відкрийте в ньому сторінку сайта, найбільш близьку з оформлення до тієї, яку вам необхідно створити. Якщо сторінки сайту мають послідовну нумерацію, то це може бути остання сторінка. Скопіюйте код у вбудованому редакторі, потім відкрийте CuteHtml. Ви побачите заготовку коду - повністю видаліть її та вставте ваш скопійований код.
6
Збережіть вставлений код під потрібним вам ім'ям. Наприклад, якщо скопійована сторінка мала адресу виду http://мой¬_сайт.ru/page5.html, збережіть її в редакторі як page6.html. Тепер у вас є заготівля нової сторінки, і ви можете почати змінювати її потрібним чином.
7
Змініть пункти навігації в меню - знайдіть відповідні рядки коду і поміняйте адреси посилань. Наприклад, якщо кнопка або рядок меню «Назад» раніше вела на четверту сторінку , то тепер вона повинна вести на п'яту - так як нова сторінка стала шостою. Поправте подібним чином всі рядки і кнопки навігації. Збережіть змінену сторінку як page6.1.html. Створення таких тимчасових копій дуже корисно, оскільки дозволяє повернутися до попереднього варіанту в разі неправильних або невдалих змін - у вас завжди є в запасі резервна копія.
8
Тепер займіться змістом сторінки. Зверніть увагу на теги, якими обрамлені строчки тексту. Не чіпаючи тегів, видаліть старий текст і вставте на його місце новий. Якщо потрібно додати абзац, скопіюйте попередній разом з тегами і вставте трохи нижче, потім замініть текст. Поступово ви розберетеся в тому, навіщо потрібні ті чи інші теги.
9
Якщо треба вставити картинку, оформите її правильним образом. Сам файл картинки закачайте на сайт - наприклад, в папку image, а в коді оформите посилання на нього. Посилання на картинку виглядатиме приблизно так:
Інструкція
1
Через панель управління вашим аккаунтом на хостингу закачайте файли, посилання на які ви хочете розмістити. Для зручності можете створити окрему папку - наприклад, files або download. Залити файли можна і через FTP, останній спосіб зручний у тому випадку, якщо файли мають великий розмір.
2
Тепер оформите необхідні посилання, для цього існує спеціальний html-код: опис файлу Наприклад, у вас є сайт http://мой_сайт.ru і вам треба вставити посилання на програму calculator.exe. Сам файл розміщений за адресою: http://мой_сайт.ru/downloads/calculator.exe. Тоді посилання, яку треба розмістити в коді сайту, буде мати вигляд: Простий калькулятор Фраза «Простий калькулятор» описує файл, вона і буде рядком посилання.
3
Врахуйте, що посилання можуть мати абсолютні і відносні шляхи. Наприклад, посилання на файл calculator.exe може бути оформлена так: Простий калькулятор Якщо файл програми розмістити в одній папці з головною сторінкою, то рядок посилання може виглядати ще простіше : Простий калькулятор
4
Якщо файл знаходиться в одній папці з сторінкою, на якій дано посилання на нього, то адреса прийме вигляд: Простий калькулятор Порівняно з попереднім варіантом, зник слеш . Точно так само ви можете вставляти посилання на будь-які інші файли, міняючи в рядку посилання ім'я файлу і його опис.
5
Якщо ви викладаєте фотографії, для відвідувачів сайту може бути зручний такий варіант: ви розміщуєте на сторінці ескізи фотографій невеликого розміру, а користувач, при бажанні, може відкрити оригінал фотографії, клікнувши мишкою ескіз. При використанні відносних шляхів посилання може виглядати наступним чином: