Як відкрити інтернет-магазин іграшок.

Іграшки - дуже вдалий товар для інтернет- магазина. Покупець легко може вибрати необхідне по фотографії і опису. До того ж, дитячі товари недорогі, а асортимент їх величезний - сформувати цікаву пропозицію під силу будь-якому підприємцю. Правильно організувавши бізнес, ви швидко вийдете на самоокупність, а трохи пізніше почнете отримувати стабільний прибуток.
Інструкція
1
Виберіть майбутній асортимент. За словами продавців магазинів дитячих товарів, великим попитом сьогодні користуються розвиваючі іграшки різних цінових категорій, а також всілякі «серійні» набори, які активно підтримуються телевізійною рекламою. Однак попит на останні цілком залежить від моди - як тільки герої перестають демонструватися по телевізору, ляльки та супутні товари перестають продаватися.
2
Постарайтеся запропонувати максимально широкий асортимент. Включіть в нього товари для всіх вікових груп різного цінового рівня. Комбінуйте іграшки-хіти з новинками, популярні позиції - з незвичайними, що не представлених в інших магазина х. Пропонуйте супутні товари - ручки, ранці, парасольки, блокноти та інші дрібниці. Непоганий варіант для початківців - стати партнером великого магазина і продавати його іграшки через інтернет.
3
Увійдіть в якості індивідуального підприємця - це найвигідніший варіант з точки зору оподаткування. Не піддавайтеся спокусі працювати «неофіційно» - перший же покупець може попросити касовий чек для звітності. Пам'ятайте, що серед ваших клієнтів можуть бути не лише приватні особи, а й юридичні - наприклад, дитячі садки.
4
Займіться створенням сайту. Якщо ви розбираєтеся в питанні, можете робити сайт самостійно, якщо ні, доведеться знайти партнера, який буде просувати площадку в пошукових системах і займатися оновленням інформації. Не обов'язково звертатися в спеціалізовані фірми, що займаються «розкруткою» сайтів. Знайдіть студента або початківця програміста і укладіть з ним взаємовигідний договір.
5
Не захоплюйтеся дизайном - спливаючі вікна, флеш-анімація та інші прикраси гальмують швидкість завантаження сайту. Зробіть простий, але максимально зрозумілий і візуально насичений ресурс. Всі товари повинні бути представлені у вигляді зрозумілих зображень, які можна збільшити. Доповніть каталог товарів цікавими тематичними статтями, рекомендаціями з вибору іграшок . Організуйте форум для зворотного зв'язку з покупцями.
6
Продумайте спецпропозиції, які стимулюватимуть інтерес клієнтів. Ви можете щотижня або щомісяця виділяти товари, на які буде оголошена знижка або надавати дисконт для іменинників. При замовленні на певну суму доставка може бути безкоштовною. Безпрограшна лотерея, подарунки за найбільший чек, знижки першому покупцеві - все це допоможе зацікавити клієнтів і виділить вас з ряду безликих інтернет-магазинів.
7
Не завищувати ціни, на початковому етапі зробіть їх трохи нижче; через кілька місяців, коли ви вже обзаведетеся постійними клієнтами, їх можна буде трохи підняти. Регулярно організуйте розпродажі - певну категорію клієнтів можна залучити тільки дуже низькою ціною. Однак зацікавившись дешевими ляльками або кубиками, ті ж покупці, не замислюючись, придбають дорогі мобілі, розвиваючі килимки та конструктори.
8
Вирішіть питання доставки. Чим оперативніше доставлений товар, тим краще думку про інтернет-магазині. Для початку вам достатньо одного водія-кур'єра. Деякі власники магазинів виконують цю роль самостійно. У віддалені регіони товар можна висилати поштою.