Як відновити історію повідомлень ICQ. Як знайти хистори з різних комп'ютерів.

Люди звикли спілкуватися через інтернет за допомогою різноманітних соціальних мереж і програм. Вони призначені для передачі не тільки текстових, голосових повідомлень, а й навіть відео-дзвінків. Таким чином людина може розмовляти «вживу» з друзями, що знаходяться в іншому місті або країні. Часом трапляється так, що історія повідомлень видаляється, а в ній була така важлива інформація ...
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програма Easy Recovery;
  • - програма icq2html.
Інструкція
1
Відновити історію повідомлень в ICQ, віддалену з різних причин, можна практично завжди, скориставшись спеціальним програмним забезпеченням. Пам'ятайте, що історія повідомлень зберігається в текстових файлах. Назва UIN в такому файлі - це ім'я тієї людини, з яким ви спілкувалися.
2
Спробуйте відновити інформацію на диску. Для цього вам знадобиться програма Easy Recovery (є у вільному доступі, можна скачати в інтернеті). Розархівуйте її і встановіть на комп'ютер. Скануйте диск, на якому у вас встановлена ICQ та інші програми (зазвичай, це диск С).
3
Відновіть файли за адресою типу C:/Program Files/QIP/Users/*, а також номер вашого облікового запису */History. Виберіть той уривок тексту, який вам потрібен або виділіть весь цілком.
4
Є й інші, альтернативні способи відновлення історії особистих повідомлень в програмі ICQ. Найчастіше історія віддаляється і втрачається при зміні логіна. Якщо ви зазвичай включаєте програму під різними іменами або з різних комп'ютерів, то вона автоматично синхронізує всю історію повідомлень. Інформація зберігається на жорсткому диску, в тому каталозі, в який була встановлена програма.
5
Зайдіть в локальний диск С і відшукайте папку ICQ. Відкрийте папку History. Вона обов'язково присутня в даному каталозі. Саме в ній збережена вся ваша переписка з контактами зі списку.
6
Знайдіть в інтернеті програму icq2html. Скачайте її і встановіть собі на комп'ютер. Відновіть видалені повідомлення. При відновленні історії в даному випадку абсолютно не важливо, яким чином були видалені повідомлення. Можливо, вхідне повідомлення загубилося в момент виключення комп'ютера або ж при зміні одного користувача на іншого (якщо комп'ютер використовується декількома людьми), а може, було видалено навмисно.
Як і безліч клієнтів сервісів для обміну миттєвими повідомленнями, ICQ зберігає історію листування з усіма контактами. Перегляд історії здійснюється за допомогою програми-клієнта, або стандартними засобами Windows.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб читання листування ICQ - її перегляд за допомогою стандартних засобів клієнтів даного протоколу. Для того, щоб знайти історію листування з певним контактом, відкрийте вікно повідомлень подвійним клацанням миші по рядку з нікнеймом необхідного контакту. Потім натисніть на кнопку, позначену іконкою у вигляді букви "Н" (від англійського "history"), яка знаходиться між полем чату та полем для введення тексту. Після цього відкриється спеціальне вікно, в якому знаходиться вся історія повідомлень в хронологічному порядку зверху вниз (в самому низу знаходиться саме нове повідомлення). Даний засіб перегляду також дозволяє виконувати пошук по хистори (прийнята назва листування в ICQ) як запит.
2
Листування з будь-яким контактом, що ведеться в ICQ, автоматично зберігається в спеціальний .txt файл, який проглядається з допомогою будь-якого текстового редактора. Файли листування зберігаються в спеціальному каталозі, що знаходиться в директорії програми. Наприклад, для перегляду історії листування програми QIP, яка є альтернативним клієнтом протоколу ICQ, зайдіть в каталог, розташований за адресою C: Program FilesQIPUsers (UIN) History. При цьому листування з кожним окремим контактом зберігається в текстових файлах, назви яких відповідають UIN контакту.
3
Крім усього іншого, історія повідомлень може бути збережена в окремий .txt файл за допомогою засобу перегляду хистори. За замовчуванням, ім'я даного файлу збігається з UIN контакту, проте його можна перейменувати в будь-який момент. Для того, щоб знайти раніше збережену історію , використовуйте локальний пошук по імені файлу або словами, що містяться в ньому.
Корисна порада
Офіційний клієнт ICQ підтримує збереження листування в спеціальному файлі, що зберігається на віддаленому сервері. Для перегляду такого листування потрібно зайти в свій профайл і подивитися архіви.