Як відновити літієвий акумулятор. Як відновити літієвий акумулятор телефону.

Літієві акумулятори вважаються інтелектуальними, вони забезпечуються вбудованим контролером. Літій - найбільш активний метал, тому батареї виходять компактними і ємними. Вони вміщують у собі в 1,5-2 рази більше енергії, ніж нікелеві. Але у цієї особливості є й зворотний бік. Відновити акумулятори практично неможливо. Легше зберегти їх в робочому стані.
Вам знадобиться
  • Зарядний пристрій для літієвих акумуляторів, дроти з електричною вилкою.
Інструкція
1
Дотримуйтесь правил експлуатації. Не доводьте акумулятор до мінімального заряду. Цим літієві акумулятори відрізняються від нікелевих, яким таке становище навіть корисно і дозволяє в деяких випадках відновити первинну ємність. Інтелектуальні батареї повинні бути весь час зарядженими, а якщо їм трапилося повністю розрядитися, підключіть їх до мережі якомога швидше.
2
Використовуйте не тільки зарядний пристрій, але і USB для регулярної підзарядки акумулятора. Літієвим батареям часткові і часті підключення до джерела струму не нашкодять, а продовжать термін його служби.
3
Якщо заряд наближається до мінімального, а спеціального пристрою під рукою немає, підключіть ваш мобільний пристрій з літієвим акумулятором до включеному комп'ютера за допомогою USB-кабелю. Якщо батарея повністю розрядилася, то такий спосіб не допоможе.
4
Уникайте роботи на морозі. Літієві акумулятори псуються від таких умов. Кілька хвилин вони цілком витримають, але захоплюватися не варто. Зберігайте апарати з такими акумуляторами у внутрішніх кишенях верхнього одягу.
5
Не допускайте перегріву повністю зарядженого акумулятора. Ступінь заряду залежить від навколишньої температури. І якщо на морозі вона швидко падає, то при підвищених температурах - зростає. Зокрема, в жарких приміщеннях треба уникати всякого виду кожухів для пристроїв з літієвими акумуляторами. При загрозі перегріву не підключайте зарядний пристрій до мережі, попрацюйте в автономному режимі.
6
Майте змінні акумулятори і зберігайте їх зарядженими окремо. Оптимальна ступінь заповненості батареї для тривалого зберігання - 50 відсотків. У такому вигляді справне пристрій може спокійно лежати до півроку.
7
Підключіть зарядний пристрій, якщо акумулятор не подає ознак життя. І залиште в спокої на хвилин 15. Якщо за цей час не почалася зарядка, то відновити батарею, швидше за все, не вдасться.
8
Спробуйте останній засіб, якщо управління батареї не реагує на зарядку. Зніміть плівку з акумулятора, приберіть пластмасову рамку і прикріпіть дроти згідно полярності безпосередньо до клем, які виходять з батареї. Почніть заряджати. Можливо, через 5-10 хвилин акумулятор відновиться. Поверніть його колишній вигляд, вставте в апарат і продовжите зарядку звичайним чином.