Як змінити розріз очей в "Фотошопі". Як у фотошопі очі змінити.

Графічний редактор Adobe Photoshop дає можливість приміряти інший варіант власної долі. Ви можете уявити себе в глибокому космосі, на борту океанського лайнера, в екзотичних нарядах і навіть з іншою особою.
Інструкція
1
2
В меню Filter вибирайте Liquify («Пластика»). У цієї команди є власна панель інструментів і великі можливості налаштувань. Щоб збільшити зображення, натисніть клавішу Z, щоб зменшити - Alt + Z. Для переміщення малюнка по екрану використовуйте інструмент Hand («Рука»).
3
Перш ніж змінювати форму очей, захистіть на зображенні зіницю і райдужну оболонку від спотворень. На панелі інструментів вибирайте Freeze Mask Tool («Заморозити») і закрийте міський захищається область. Зняти маску можна інструментом Thaw Mask Tool («Розморозити»).
4
Натисніть W, щоб активувати Forward Warp Tool («Деформація»). Курсор буде виглядати як гурток з хрестиком в центрі. Встановіть невисокі значення параметрів «Щільність» і «Натискання» для плавної корекції. Діаметр кисті вибирайте в залежності від об'єкта.
5
Наведіть курсор на верхню повіку і міняйте лінію росту вій. Змінюватися буде малюнок під хрестиком. Таким же чином корегуйте нижню повіку. Якщо вас не влаштує результат, відмініть дії, натиснувши Restore all. Щоб зберегти зміни, натисніть ОК.
6
Скорегувати форму очей можна інструментом Push Left Tool («Зсув пікселів»). Встановіть параметри, як для Forward Warp Tool. Якщо обводити цим інструментом об'єкт проти годинникової стрілки, зображення зменшується, за годинниковою - збільшується.
7
Форма і розріз очей у всіх людей різні. Бувають схожі, але однакових не існують. І не всі задоволені своїми пропорціями обличчя, в тому числі і очей ами. Відкоригувати цю річ можливо, приклавши деякі зусилля. Методи існують різні, але всі дають хороші результати.
Інструкція
1
Для зміни розріз а очей нанесіть правильний макіяж. Єдиного правила для всіх не існує, але тіні, підводка, туш можуть скоригувати зовнішність дуже сильно. Експериментуйте з квітами і методами нанесення. Підводка коричневого кольору добре підкреслює очей, зробіть її під кутом, щоб змінити візуально форму. Чорна підводка і туш роблять очей а більш виразними.
2
Зверніться до косметолога за корекційним макіяжем. За допомогою косметики він зможе зробити очей а більш віддаленими або близько посадженими, збільшити, зменшити. При бажання можна зробити макіяж у східному стилі, тоді очей ки будуть здаватися більш вузькими. Можливих варіацій існує величезна кількість. Головне - обговоріть з майстром, як самостійно робити подібний грим, які нюанси існують.
3
Зробіть корекцію форми брів. Наприклад, щоб візуально збільшити очей а, потрібно підмалювати брови, зробивши їх більш опуклими і широкими. Хороша форма брів відкриває очей а, приховує сліди втоми, робить погляд молодше. З приводу підбору форми зверніться в салон краси, професіонали зроблять все найкращим чином.
4
Використовуйте накладні або нарощені вії. Вони додадуть вашому погляду надзвичайну глибину і виразність. Довжину вій можна підправити, наприклад у перенісся зробити трохи коротше, а біля зовнішньої сторони - довшими. Подібні коригування надають ефект «розкритість», збільшують і підкреслюють зовнішні контури.
5
Змініть розріз очей можна за допомогою хірургів. У більшості випадків кантопластіка - операція по подовженню і розширенню очей ної щілини, робиться через вроджених вад, хвороб і травм. Але сьогодні популярна вона і в естетичних цілях. Проводиться під загальним наркозом. Слідів втручання непомітно вже через пару місяців, а результат зберігається на все життя.
6
Запитайте у лікаря з приводу кантоплексіі - це хірургічна корекція повік. Подібні операції проводяться в естетичних цілях, дозволяють прибрати вирячені очей а, що нависають мішки, коректують опущення куточка очей а і міняють розріз . У операції є ряд протипоказань.
Зверніть увагу
Як змінити розріз очей? - Це питання задають собі все більше людей. Особливо цікавить те, як змінити розріз очей, представників азіатських народів. Як виконаються зміна розрізу очей. Якщо людину не влаштовує колір очей, то немає нічого простішого, ніж змінити його, просто одягнувши кольорові контактні лінзи. Набагато складніше справа йде з розмірами і формою очної щілини.
Корисна порада
Естетична блефаропластика очей вирішує всі ці виникаючі проблеми. Проведена операція пластика очей (зміна форми очей, видалення мішків під очима) абсолютно безболісна, рубець в результаті мінімального втручання в тканини практично непомітний, а ефект від проведеної операції Вас вразить і перевищить найсміливіші очікування. Бажання змінити розріз очей або форму.