Як відкрити піцерію в Україні.

Ринок швидкого харчування в Україна продовжує розвиватися. Саме тому відкриття піцерії допоможе вам при грамотній організації бізнесу отримати прибуток вже в перший рік.
Інструкція
1
Оцініть можливості для відкриття піцерії в вашому місті. Якщо це досить великий населений пункт, то рівень конкуренції може бути високим, що для новачка не найкращий варіант для початку роботи. Так що, по можливості, орієнтуйтеся на невеликі міста або, в крайньому випадку, на ті райони, де навіть при наявності конкурентів, можна заробити. Це, насамперед, привокзальні площі, ринки, парки, студентські містечка.
2
Підготуйте зразкове меню вашої піцерії. Адже залежно від того, які продукти знадобляться, вам доведеться вирішити, яке обладнання закуповувати. Так, за санітарними правилами, м'ясо, риба, овочі повинні зберігатися в різних холодильниках або хоча б холодильних камерах. Тому якщо ви обмежені в засобах, вам доведеться обмежитися поки тільки кількома найменуваннями піци.
3
Вирішіть, яке приміщення вам знадобиться для піцерії. Можливо, ви обмежитеся трейлером або відкриєте невеликий відділ в торговому центрі. Якщо засоби дозволяють, орендуйте будівлю, де можна буде розташувати кафе, цех по виробництву піци і диспетчерську по прийому замовлень на доставку. У кожному разі вам знадобиться звернутися до Державної санітарно-епідеміологічну службу і узгодити питання придатності вибраного приміщення під потреби піцерії. Складіть з урахуванням зауважень СЕС новий технологічний проект, зробіть ремонт і перепланування, якщо необхідно. Трейлер теж повинен бути повністю обладнаний і відповідати санітарним нормам. Отримайте висновок і в управлінні державної пожежної служби.
4
Знайдіть постачальників сировини (або напівфабрикатів) та обладнання. Навіть для самої маленької піцерії знадобиться сепаратор, тестомесная машина, прес для піци (або машина для розкочування тіста), спеціальний стіл для збору піци, піч. Крім цього, якщо ви вирішили закуповувати сировину, а не напівфабрикати, ви будете повинні придбати овощерезку, слайсер, блендер, сиротерку.
5
Зверніться ще раз в СЕС і остаточно узгодьте програму організації та проведення виробничого контролю. Укладіть договір з лабораторією на дослідження продуктів, посуду, води, освітленості, шуму і т.д. Отримаєте всі сертифікати відповідності.
6
Додайте оголошення в газетах та інтернеті про наймання персоналу. Навіть якщо ви самі плануєте займатися приготуванням і продажем піци, вам будуть потрібні помічники - кухар, продавець (офіціант), службовець доставки (якщо ви плануєте її здійснювати).
7
Зареєструйте ПП і отримаєте свідоцтво про внесення вашого виробництва в Торговий реєстр.
Відкриваючи піцерію , слід досконально вивчити продукт, на якому будете спеціалізуватися. Краще, звичайно, відвідати Італію - батьківщину піци. Тільки так можна зрозуміти, чому слід віддавати переваги європейської борошні з сильною клейковиною, а випікати - виключно в дров'яної печі.
Вам знадобиться
  • Приміщення, обладнання, бізнес-план
Інструкція
1
Знайдіть приміщення з хорошою прохідністю. З технічних аспектів акцентуйте увагу на можливості установки великий дров'яної печі. Ця піч буде «серцем» вашої піцерії. Зонується приміщення, розділивши на зал, кухню, підсобні приміщення і офіс. Складіть план-проект і повну специфікацію меблів та необхідного обладнання.
2
Запросіть шеф-кухаря. При наймі фахівця особливу увагу звертайте на місця попередньої роботи. В ідеалі ваш шеф-кухар повинен бути італійцем - носієм кулінарних традицій регіону, або принаймні, довгий час проживати в Італії. Якщо залучити такого шеф-кухаря можливості немає, шукайте претендента з хорошим досвідом роботи в російських закладах аналогічного формату. Не економте на витратах, необхідних для залучення - від шеф-кухаря в більшій мірі залежить успіх вашої майбутньої піцерії.
3
Розробіть рецептури. Як правило, традиційні види піци в російських піцеріях сусідять з авторськими. У яку сторону буде перевага (і чи буде) - вирішувати тільки вам. З традиційних піц в меню повинні бути присутні такі види як «Маргарита» - з моццареллой і помідорами; «Чотири сиру» - з моццареллой, пармезаном і двома м'якими традиційними сирами; «Прошутто» - з шинкою. Також можна ввести в меню піцу з білими грибами, піцу з сардинами та вегетаріанську піцу. Всі інші страви - теж на ваш розсуд. Найчастіше крім піц в піцеріях пропонуються пасти і легкі салати.
4
Продумайте асортимент холодних і гарячих напоїв. А також складіть барний лист. Класичне супровід до піци - вино. Але наші гості із задоволенням п'ють і горілку. Кавова карта закладу може бути невеликий: еспресо, капучіно, рістретто і американо цілком достатньо. Додайте до цього списку два-три види чаю: чорний, зелений і фруктовий. Вийде цілком гідне меню, щоб відкрити хорошу піцерію .
5
Оформляйте зал піцерії з переважанням класичних італійських мотивів, можна навіть в етнічному ключі. Не перестарайтеся з деталями, вони відволікають від головного - віртуозної майстерності пиццайоло. Він буде крутити тісто, поки воно не стане настільки тонким, що можна буде без допомоги скалки зробити основу для вашого головного блюда - відмінною італійської піци, випеченої в дров'яної печі.
Зверніть увагу
Піца, приготована в газовій духовці або навіть пароконвектомате - профанація. Без дров'яної печі ви не отримаєте якісний продукт.
Корисна порада
Вибираючи борошно, звертайте увагу на час, який буде йти на расстойку тесту. Борошно з сильною клейковиною вимагає більшої тривалості цього етапу.