Як відремонтувати м'яку покрівлю. Як зробити ремонт покрівлі.

М'яку покрівлю , яка подекуди протікає, можна полагодити своїми руками, якщо у вас є досвід роботи з газовим пальником. Проводити інспекцію і невеликий ремонт покрівлі потрібно і в профілактичних цілях. Кожне літо не лінуйтеся подивитися на стан даху, щоб попередити аварію і крупний ремонт покрівлі.
Вам знадобиться
  • - газовий пальник;
  • - рулонний покрівельний матеріал.
Інструкція
1
Якщо ви не хочете знімати старий шар покриття даху, підійдіть з особливою серйозністю до вибору нового покрівельного матеріалу. Треба дивитися на його сумісність зі старим окисленим бітумним покриттям.
2
Зверніть увагу на стеклоеласт, який є рулонним направляються покрівельним матеріалом на бітумно-полімерній основі. Він відрізняється підвищеною еластичністю і теплоізоляцією. Стеклоеласт придатний і для дуже складного ремонту м'якої покрівлі, укладається він за допомогою газового пальника. Її полум'я спрямовується безпосередньо на матеріал. Полімерна основа і нижній шар бітуму плавляться, що забезпечує рівномірне і герметичне покриття.
3
Не ігноруйте і уніфлекс, техноеласт і лінокром. Відремонтуйте м'яку покрівлю за допомогою одного з цих матеріалів, і термін її експлуатації може збільшитися до десяти років.
4
Вивчіть таблицю сумісності фіксуючих мастик і покрівельного матеріалу. Візьміть ту, яка підходить вам з урахуванням того покриття, що ви вибрали.
5
Проведіть попередній огляд і знайдіть всі пошкодження покриття покрівлі. Тріщини, здуття, розриви і діри обведіть крейдою, щоб не втратити.
6
Для запобігання накопичення води налийте її на покрівлю і відзначте кордону калюж. Висушіть дах і покрийте виділені ділянки додатковим шаром покриття рулонного або залийте гарячим бітумом.
7
Запросіть напарника для більш ефективної роботи. Одна людина буде розігрівати матеріал за допомогою пальника, а другий іде за ним і розкачує рулон у міру його розігрівання. Якщо робити це поодинці, розгортаючи рулон за допомогою загнутої арматури або обценьків, можна допустити перекіс матеріалу. Доведеться переробляти всю роботу.
8
Посипте покрівлю спеціальним складом, який охоронить її від агресивного впливу зовнішнього середовища.