Як зберегти дані в Оpera.

При роботі в інтернеті користувачеві часто доводиться зберігати ті чи інші дані. Для того, щоб зберегти сторінки в потрібному форматі або не шукав потім викачані файли по всьому жорсткому диску комп'ютера, необхідно правильно налаштувати браузер.
Інструкція
1
Щоб налаштувати збереження файлів в потрібній вам папці, запустіть браузер, відкрийте «Сервіс - Налаштування - Додатково - Завантаження». У нижній частині вікна, в поле «Зберігати завантажені файли в», вкажіть місце зберігання файлів - натисніть кнопку «Огляд» і виберіть потрібну папку. Збережіть зміни, натиснувши «ОК».
2
При скачуванні файлів - наприклад, архівів, програм, зображень і т.п., вони будуть зберігатися в зазначеній папці. Відразу після початку скачування буде відкрита вкладка «Завантаження», ви зможе стежити за процесом скачування файлу. Якщо з якоїсь причини закачка припинилася, ви можете почати її заново, натиснувши в цій вкладці кнопку «Запустити знову».
3
Іноді закачка призупиняється без повідомлення про помилку. В цьому випадку натисніть кнопку «Зупинити», потім «Відновити». Зазвичай цим способом вдається до кінця закачати файл, але іноді виникає збій - процес скачування дуже швидко завершується, з'являється повідомлення про те, що завантаження файлу завершена. Але насправді він залишається обрізаним. В цьому випадку його треба видалити і спробувати завантажити знову.
4
При завантаженні сторінок сайтів звертайте увагу на те, в якому форматі вони зберігаються. За замовчуванням Opera зберігає їх у форматі * .mht. Це зручний варіант збереження, так як вся сторінка із зображеннями та іншими елементами поміщається в один файл. При перегляді збережених на диск сторінок за допомогою Опери у вас не буде жодних проблем, але спроба відкрити їх в іншому браузері може виявитися невдалою. Якщо ви хочете, щоб збережені сторінки були гарантовано доступні в будь-якому браузері, зберігайте їх у форматі * .html.
5
Після скачування файлу ви можете одразу перейти в містить його папку, клікнувши мишкою з'явилося повідомлення про закінчення завантаження. Другий варіант: на вкладці «Завантаження» натисніть рядок з файлом, правою кнопкою мишки виберіть пункт «Відкрити папку». Цей варіант корисний і в тому випадку, якщо ви не знаєте, де зберігся файл.