Як налаштувати сервер електронної пошти.

Сервер електронної пошти представляє собою комп'ютерну програму, яка транслює повідомлення від одного комп'ютера до іншого. Реєстрація поштової скриньки на сервері - досить проста процедура.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Скористайтеся можливістю безкоштовного створення ящика електронної пошти на більшості поштових серверів мережі. Великі й дрібні портали надають послуги безкоштовної обробки кореспонденції. До найбільш відомих поштовим системам ставляться yandex.ru, rambler.ru, mail.ru і ін.
2
Вибираючи платформу, на якій розміщуватиметься електронний ящик, керуйтеся стабільністю роботи конкретного сервісу, а також такими параметрами, як обсяг поштової скриньки, кількість користувачів даного ресурсу, наявність агента, який повідомляє про надходження нової кореспонденції.
3
Визначте сервер, використовуваний для електронної пошти. Це може бути: - Internet Message Access Protocol (IMAP) - він не передбачає попереднього завантаження поштових повідомлень на локальний комп'ютер, і робота з поштою виробляється саме на сервері; - Post Office Protocol 3 (POP3) - тут повідомлення відсилаються на локальний комп'ютер для їх обробки; - Simple Mail Transfer Protocol (SMTP) - даний сервер призначений для вихідної кореспонденції.
4
Відкрийте програму "Пошта Windows», розкрийте меню «Сервис» на верхній панелі інструментів даного вікна.
5
Виберіть пункт «Облікові записи», натисніть кнопку «Додати». Відкрийте пункт «Обліковий запис електронної пошти» і натисніть кнопку «Далі».
6
Вкажіть ім'я в поле «Ім'я користувача» і натисніть кнопку «Далі».
7
Введіть свій e-mail в поле «Адреса електронної пошти" і підтвердіть вибір, натиснувши кнопку «Далі».
8
Виберіть тип сервера використовуваної електронної пошти зі списку в рядку «Тип сервера поштових повідомлень». Додайте необхідні значення в поля серверів вихідних і вхідних повідомлень.
9
Натисніть кнопку «Далі», введіть логін і пароль свого облікового запису в відповідному полі.
10
Поставте прапорець «Запам'ятати пароль» і натисніть кнопку «Далі». Підтвердіть застосування обраних змін натиснувши кнопку «Готово».