Як відновити історію повідомлень ВКонтакте. Як відновити сторінку вконтакті.

Спілкування людей поступово переноситься у віртуальний світ, чому активно сприяють соціальні мережі, наприклад, «ВКонтакте». Часто буває так, що випадково або спеціально видалені повідомлення містять важливу інформацію, яку ви хотіли б повернути.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - аккаунт «ВКонтакте».
Інструкція
1
Зайдіть в соціальну мережу «ВКонтакте», ввівши свій логін і пароль на головній сторінці (http://vkontakte.ru/). Загляньте в розділ діалогів, зайшовши в пункт «Повідомлення» в стовпчику меню зліва.
2
Якщо вас цікавить віддалена листування з певною людиною, ви можете поступити таким чином: зверніться до нього безпосередньо і попросіть скопіювати і переслати вам всі ваші повідомлення. Цей варіант найбільш простий, адже співрозмовник навряд чи чіпав свої повідомлення (видалити цілу переписку відразу мережу «ВКонтакте» не дозволяє технічно, а видаляти всю історію по одному пункту досить клопітно).
3
Якщо вас цікавлять повідомлення від різних людей, то вищевикладений метод не спрацює. Зайдіть на свою сторінку, в самому низу ви побачите рядок «про сайт, допомога, блог, правила, реклама, розробникам, вакансії». Виберіть пункт «допомогу».
4
Введіть у графу нагорі сторінки своє питання до людей, які працюють в технічній підтримці (під написом «Тут Ви можете повідомити нам про будь-якій проблемі, пов'язаній з ВКонтакте»). Напишіть про те, що випадково видалили важливі для вас повідомлення і попросіть відновити хоча б їх частину. Якщо така можливість є, то вам обов'язково допоможуть.
5
Перевіряйте свою пошту, адже саме туди може прийти відповідь на ваше запитання. Пам'ятайте, що служба підтримки отримує в день тисячі повідомлень, тому не чекайте відповіді через п'ять хвилин.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GpZSaLDFcnc
Зверніть увагу
Інтернет пропонує безліч варіантів відновлення видалених повідомлень «ВКонтакте» за допомогою різних спеціально розроблених програм. Будьте пильні - вони не дають ніякого результату, зате виманюють гроші і здатні заразити ваш комп'ютер різними вірусами.
Корисна порада
Якщо ваші повідомлення не видаляються вами, а зловмисниками, що зламали сторінку, відновлення діалогів відбувається лише після відновлення самої сторінки.
Припустимо, кілька днів тому ви отримали по ICQ дуже важливе повідомлення, в якому знаходилася цінна для вас інформація, і вам у що б то не стало потрібно перечитати це повідомлення. Зробити це досить просто.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб подивитися історію ICQ-спілкування з цікавлять контактом: потрібно просто клікнути ім'я контакту правою кнопкою мишки, а потім вибрати пункт меню «Подивитися історію », або «Історія повідомлень».
2
Якщо у вікні, ви не побачите історії повідомлень, можливість прочитати історію ICQ все-таки є. Для цього вам потрібно пошукати, де зберігається історія ICQ- повідомлень. У різних версіях "аськи" ця адреса може відрізнятися. Наприклад, щоб знайти історію ICQ 6.5, введіть в адресний рядок «C: Documents and Settings [імя_учетной_запісі] Application DataICQ». Під час пошуку потрібно включити відображення прихованих файлів і папок, інакше знайти, де відбувається збереження історії повідомлень, не вийде. За бажанням, в цю ж папку ви можете також помістити файли історії інших версій "аськи".
3
Ще один спосіб зберігати історію повідомлень icq - це встановити спеціальну прграмма Punto Switcher для розкладки клавіатури. У цій програмі є "шпигунська" функція "Щоденник". У ньому буде зберігатися все, що пишеться з комп'ютера - наприклад, повідомлення і паролі. Для цього потрібно налаштувати щоденник, щоб він зберігав інформацію (це займе кілька секунд); за бажанням його можна захистити паролем.
4
Крім того, існують і більш зручні місця, де історія ICQ може зберігатися постійно. При цьому ви зможете подивитися історію повідомлень, перебуваючи за будь-яким комп'ютером або ноутбуком. Для цього існують платні інтернет-сервіси для зберігання icq- повідомлень. Щоб отримати можливість прочитати історію повідомлень, потрібно зареєструватися на одному з цих сайтів. При необхідності перегляду історії вам потрібно авторизуватись на цьому сайті, і ви отримаєте повну історію вашої icq-листування.