Як відкрити агентство з підбору домашнього персоналу.

Підприємницька діяльність повинна починатися оцінки потенційним підприємцем своїх фінансових можливостей на реалізацію проекту, а також затребуваність в послугах на обраний вид діяльності в даній місцевості. Якщо оцінивши ситуацію, ви зрозуміли, що таке заходи вам по плечу, сміливо йдіть до досягнення поставленої мети.
Інструкція
1
Щоб відкрити агентство по підбору домашнього персоналу , вам необхідно отримати ліцензію на виконання даного виду підприємницької діяльності. Якщо ви зареєстровані як індивідуальний підприємець в державному реєстрі, то приступайте до оформлення ліцензії на підприємницьку діяльність. Якщо ж ні, то пройдіть процедуру реєстрації як ІП, а потім оформляйте ліцензію. Отримавши право на даний вид діяльності, можете приступати до відкриття агентства.
2
Для початку визначтеся з приміщенням, в якому розташовуватиметься агентство по підбору домашнього персоналу . Для того щоб створити у клієнтів позитивні враження і певні зручності, вам необхідно взяти в оренду невеликий офіс, який повинен складатися як мінімум з двох приміщень.
3
Облаштуйте приміщення агентства необхідними меблями та офісною технікою. Зареєструйте один, а краще два номери телефону за тією адресою, де розташований ваш офіс.
4
Прийміть на роботу бухгалтера і діловода. Якщо фінансові можливості не дозволяють поки створювати штат агентства, візьміть всі обов'язки на себе, але тільки в тому випадку, якщо ваші знання і вміння дозволяють виконувати вам функції цих фахівців.
5
Підготуйте всю необхідну для роботи внутрішню документацію, включаючи бухгалтерські та інші фінансові документи. Якщо ви прийняли в штат агентства профільних фахівців, тоді довірте їм обов'язки з підготовки і ведення відповідних документів.
6
Коли ви провели всю необхідну роботу на початковому етапі, починайте прийом співробітників, які виконуватимуть функції найманого домашнього персоналу . Прийом працівників проводите особисто, щоб бути максимально впевненим в компетентності та порядності своїх майбутніх співробітників, оскільки від цього залежить престиж і репутація вашого агентства.
7
Проводячи кастинг, особливу увагу звертайте на те, як веде себе потенційний працівник, його анкетні та паспортні дані. Не соромтеся попросити характеристики від попередніх роботодавців і рекомендації клієнтів, у яких раніше працював здобувач.
8
Облаштувавши офіс і підібравши необхідний персонал, не забудьте помістити рекламну інформацію про ваше агентстві в друкованих засобах масової інформації та інтернет-ресурсах вашого міста.