Як позбутися від цвілі. Позбутися від цвілі в лазні.

Поява цвілі в домі завжди неприємно, адже вона не тільки швидко поширюється, вражаючи все більші території, але й небезпечна для здоров'я. Щоб позбутися її, необхідно докласти багато зусиль.
Вам знадобиться
  • - респіраторна маска;
  • - гумові рукавички;
  • - шпатель;
  • - будівельний антисептик;
  • - чистячі засоби з хлором;
  • - перекис водню.
Інструкція
1
Основні причини виникнення та поширення цвілі в будинку - підвищена вологість і погана вентилируемость приміщень. Перевірте, як працює витяжка: прикладений до неї аркуш із зошита не повинен падати. В іншому випадку звертайтеся до комунальних служб з проханням про ремонт. Сантехніка не повинна підтікати, а труби - бути вологими. Якщо у вас стоять пластикові вікна, провітрюйте приміщення два рази на день. Між стінами і меблями при її установці завжди залишайте невеликий простір, щоб повітря могло легко проходити.
2
Щоб позбутися від грибка на стінах, зніміть старі шпалери в осередку ураження. Не забудьте надіти респіраторну маску, яка захистить органи дихання від проникнення спор. Шпателем видаліть всі ділянки фарби і штукатурки, де був грибок. Потім всю стіну обробіть антисептиком, щоб запобігти появі цвілі надалі. Перед покупкою порадьтеся з консультантом, який засіб підійде саме вам, адже для кожного виду грибка існує свій препарат. Коли засіб вбереться, нанесіть на стіну антисептичну грунтовку, щоб вирівняти її. І тільки після повного висихання поверхні можна приступати до оштукатурювання і обклеювання шпалерами. Після закінчення робіт провітріть кімнату і висушіть стіну, і тільки потім поставте до неї меблі.
3
Цвіль у ванній можна побороти за допомогою чистячих засобів, головне, щоб вони містили хлор. Наприклад, розведіть відбілювач з водою у співвідношенні 1: 1, а потім нанесіть розчин на вогнища поширення грибка. Через деякий час промийте ці місця вологою губкою або потріть жорсткою щіткою. Обполосніть чистою водою.
4
З цвіллю на шовковій або вовняної тканини впорається скипидар, який потрібно за допомогою вати нанести на уражену ділянку полотна, потім присипати його глиною, обернути паперовим рушником і пропрасувати теплою праскою. Тільки після цього виріб можна буде випрати. З білих тканин плями від грибка видаляйте, скориставшись хлоркою або перекисом водню, а з кольорових - нашатирним спиртом.
5
Цвіль з книг легко прибрати розчином формаліну, нанесеним на ватний диск. Щоб грибок не з'являвся в хлібниці, покладіть в неї ватний тампон, змочений йодом.
Поява цвілі - серйозна проблема. Вона може стати причиною виникнення алергії, що переходить в астму, діатезу у дітей, мігрені, бронхіальної астми та серцево-судинних порушень. Часто стає однією з причин руйнування будівель. Цвіль любить високу вологість. Тому в лазнях, де конденсат - звичайне явище, ця проблема виникає досить часто.
Інструкція
1
Знайдіть і усуньте причину появи цвілі . Найбільш активно вона поширюється при відносній вологості повітря вище 95%, температурі + 20оС і поганому повітрообміні. Тому обов'язково перевірте стан вентиляції. Можливо, її варто прочистити або, навіть, повністю переробити.
2
Активному зростанню грибків цвілі сприяє бруд. Слідкуйте за чистотою банного приміщення. На жаль, деякі власники лазень вважають, що стіни тут тож містяться в чистоті, просто в силу того, що в процесі миття поверхні постійно ополіскуються.
3
Приступайте до очищення запліснявілій поверхні. Для цього можна використовувати звичайний спирт. Тільки будьте обережні, не забувайте, що це легкозаймиста рідина. Спирт добре дегидрируются (тобто позбавляє від води), що дозволяє вбити нальоти цвілі , як на поверхні, так і в глибині.
4
Також можете спробувати обробити поверхню розчином із залізного купоросу. Для цього в 1 літрі води розведіть залізний купорос (22 г), алюмокалієві галун (44 г) і поварену сіль (18 г). Якщо цвілі ще трохи, і вона тільки недавно з'явилася, спробуйте позбавитися від неї, протерши поверхню звичайною «Білизна». Ще один рецепт: розчин 40% -го формаліну з розрахунку 25 мл на 1 літр води.
5
Крім цих народних коштів, можете скористатися професійними, що продаються в господарських та будівельних магазинах. Вибираючи засіб для обробки, переконайтеся, що воно призначене саме для видалення цвілі , а не для профілактики її появи.
6
Ретельно промийте всі поверхні чистою водою. Так як всі ці хімічні речовини шкідливі для здоров'я людини.
7
Після повного очищення поверхні від цвілі приміщення слід ретельно просушити. Потім можна обробити спеціальними засобами для профілактики. Тепер залишається тільки постійно контролювати стан банного приміщення і не допускати появи цвілі знову.