Як оновити старий холодильник.

Старий холодильник в домашніх умовах можна обклеїти плівкою або пофарбувати. Яку забарвлення ви оберете, залежить тільки від вашого смаку і інтер'єру, в якому холодильник стоятиме. Ви можете зробити старий агрегат акцентним плямою на вашій кухні або замаскувати, підібравши тону в колір шпалер або кухонних фасадів.
Вам знадобиться
  • - самоклеюча плівка;
  • - ножиці;
  • - рулетка;
  • - м'яка ганчірочка;
  • - автоемаль;
  • - уайт-спірит;
  • - плівка п/е.
Інструкція
1
Декоруйте холодильник самоклеющейся плівкою. При виборі матеріалу в магазині зверніть увагу, що плівка продається в рулонах різної ширини. Тому попередньо зробіть заміри вашого холодильник а, щоб скоротити грошові витрати, зменшити відходи плівки і не робити стиків на помітних місцях.
2
Зніміть з холодильник а все наклейки, зніміть ручку. Вимийте поверхню губкою з миючим засобом.
3
Виріжте деталі з самоклейки по знятим розмірами, відклавши їх на паперовій розлініяної звороті. Не забудьте зробити припуски на загин плівки так, щоб можна було її подоткнуть під ущільнювач на дверцятах.
4
Расприскайте воду з квіткового розпилювача на те місце, яке збираєтеся обклеїти. Відокремте плівку від паперового шару і прикладіть клейким шаром до холодильник у, не забувши залишити припуски.
5
Поступово розкочуйте плівку по поверхні. Розгладжуйте м'якою ганчіркою, роблячи руху «ялинкою» від середини до країв. Виганяйте повітря і краплі води. Випадковий міхур проткніть голочкою і пригладьте ганчіркою.
6
Загніть припуски. В куточках самоклейки зробіть надрізи. Відсуньте ущільнювач і під нього заведіть краю плівки. Розгладьте все ганчіркою.
7
Пригвинтите на місце ручку холодильник а.
8
Пофарбуйте холодильник . Перед початком роботи захистите навколишні предмети від попадання фарби. Для цього затягніть їх поліетиленовою плівкою або закрийте газетами, закріпивши їх скотчем.
9
Відкрутіть у холодильник а ручку або залиште її, щоб вона злилася за кольором з усією пофарбованої поверхнею.
10
Підберіть в магазині автоемаль відповідного забарвлення. Для роботи підійдуть також фарби в балончиках, які можна використовувати для металевих поверхонь.
11
Протріть холодильник уайтрспіритом. Якщо на поверхні холодильник а є ділянки з іржею, то пошкурьте їх дрібнозернистої наждачкою. Потім покрийте автомобільної шпаклівкою і просушіть. Ще раз відшліфуйте.
12
Рівномірно розпорошите фарбу з балончика по всій поверхні холодильник а. Дайте їй повністю висохнути і поставте оновлений агрегат на місце.
Корисна порада
Холодильник можна оновити сучасними декоративними наклейками.