Як спіймати удачу.

Природно, що найпростішим поясненням невдач або промахів є пошук причин, пов'язаних з відсутністю таланту або взагалі несприятлива карма. Найчастіше, невдачі приписують підступам ворогів і недоброзичливців. І в підсумку, смиренність з невдачами та іншими негативними ситуаціями стає звичайною справою. Насправді, виконання наших бажань залежить лише тільки від нас самих. Якщо почати цілеспрямовано рухатися в одному напрямку, удача не змусить чекати себе довго.
Інструкція
1
В першу чергу, стан щастя створюємо собі ми самі. Дозвольте собі цю розкіш. Адже часто ми самі себе обмежуємо, наприклад, в пошуку гарної і оплачуваної роботи (говорячи собі, що не впораємося). Підіть від сумнівів і повірте в себе.
2
Постійно себе мотивуйте. Постійно підтримуйте в собі думку про те, що мрія здійсненна, а всі бажання неодмінно коли-небудь збудуться. Підтримуйте себе в такому тонусі. Створюйте в голові картинки здійснились бажань (ніби це вже доконаний радісний факт), і їх здійснення не змусить довго чекати.
3
Заохочуйте себе за кожну перемогу. Святкуйте і відзначайте їх з розмахом. На відбуваються проблеми або невдачі не звертайте уваги. Заслужені нагороди дуже мотивують на досягнення наступних цілей і виконання чергових завдань. Можете навіть вести своєрідний щоденник, в якому висвітлювати приємні події, які сталися, будувати плани. Все невдачі, які відбуваються, потрібно сприймати як уроки, виносити з них позитивні конструктивні моменти. Ні в якому разі не дорікайте себе в тому, що щось не вдалося чи не вдалося.
4
Проаналізуйте те, чим вам дійсно подобається займатися. Будьте самим собою, не брешіть собі. Поважайте себе, цінуйте те, що в вас є хорошого: таланти, захоплення, інтереси, здібності. Адже цілком можливо, що риси вашого нестерпного, на думку шефа, характеру можуть стати основоположними у вашій кар'єрі в іншій сфері діяльності.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rvrXUODRSNA
Корисна порада
Заведіть щоденник перемог і поразок.