Як промити регулятор холостого ходу.

Якщо автомобіль глухне на ходу або відразу ж після запуску двигуна, а кількість обертів нестабільного холостого ходу коливається від 700 до 2000, допоможе промивка регулятора холостого ходу і установка масляного сепаратора.
Вам знадобиться
  • - рідина для промивки карбюратора
  • - мастило «рідкий ключ»
  • - шестигранний ключ
Інструкція
1
З всмоктуючого патрубка повітряного колектора зніміть два хомута. Один хомут - в тому місці, де корпус з'єднується з повітряним фільтром, інший - в місці з'єднання корпусу з блоком подачі повітря за допомогою дроселя.
2
Потім від'єднайте з патрубка контакти датчиків рас ходу повітря і температури. Зніміть з клапанної кришки патрубок системи вентиляції картерних газів. Визначити цей патрубок можна за зовнішнім виглядом: він ширший в діаметрі.
3
Від'єднайте з регулятора холостого ходу контакт. Потім, після зняття впускного тракту, зніміть і сам регулятор, який кріпиться на пару гвинтів М6 з внутрішнім шестигранником.
4
Від регулятора холостого ходу відкріпите електромагніт, на якому перебуває група контактів управління клапаном.
5
В камери залийте рідину для промивання карбюратора. Через кілька хвилин злийте і залийте рідину знову. Повторюйте цю процедуру до тих пір, поки виливається з камер рідина не стане світлою.
6
Візьміть електромагніт і підключіть його до генератора імпульсів. Виставте напруга 12 В, частоту 1 Гц і увімкніть живлення. Розташуйте електромагніт вертикально, направивши отвір вгору.
7
У той час, як сердечник електромагніту буде рухатися, забризкати в його рідина для промивки карбюратора. Повторюйте заливку рідини кілька разів через кожні 1 - 2 хвилини.
8
Через п'ять хвилин переверніть електромагніт і дайте стекти залишилася рідини. Знову повторіть операцію по промивці сердечника, добившись таким чином його вільного руху.
9
Ретельно продуйте електромагніт і регулятор за допомогою компресора. Внутрішні сторони обох деталей обробіть проникаючої мастилом, використовуйте для цього «Рідкий ключ».
10
Електромагніт з'єднайте з блоком клапана. За допомогою акумуляторної батареї подайте кілька разів напруга на його контакти. Електромагніт повинен спрацювати рухом клапана і характерним клацанням. Так ви перевірите якість проведеної промивання і працездатність з'єднань.
11
Усі частини зберіть в зворотному порядку, заведіть двигун.
Зверніть увагу
Не забудьте перед початком робіт з промивки відкинути з акумулятора клеми!