Як розводити професійну фарбу.

Професійні фарби для волосся дозволяють отримати яскравий і насичений колір навіть в домашніх умовах. Щоб ви залишилися задоволені результатом, необхідно змішати необхідні компоненти в правильних пропорціях.
Вам знадобиться
  • - пластмасова або порцеляновий мисочка;
  • - кисть;
  • - гумові або поліетиленові рукавички;
  • - фарба для волосся;
  • - окислювач;
  • - мікстон.
Інструкція
1
Придбайте фарбу для волосся. Виберіть колір, який ви в результаті хочете отримати. За допомогою консультанта в магазині підберіть мікстон, щоб уникнути появи надалі непотрібного відтінку, так як він впливатиме на кінцевий результат фарбування. Наприклад, його фіолетовий тон приховає жовтизну волосся, а червоний зробить підсумковий колір яскравішим. Як правило, в магазинах є спеціальна таблиця, в якій розкрито всі варіанти підбору мікстон для будь-якого типу волосся.
2
Виберіть окислювач для фарби. Його відсоток буде залежати від того, чи були ваші волосся пофарбовані раніше, наскільки вони пошкоджені, яка їхня товщина. Порадьтеся з досвідченим перукарем, який відсоток оксиду підійде саме вам. Наприклад, якщо у вас тонкі світле волосся, беріть тривідсотковий окислювач. Також при покупці орієнтуйтеся на те, містить ваша фарба аміак чи ні, так як для різних варіантів окислювачі будуть різними.
3
Відповідно до інструкції видавіть в приготовлену мисочку необхідну кількість фарбувального складу і додайте мікстон. Слідкуйте за тим, щоб його обсяг був меншим ніж у фарби. Ретельно змішайте обидві текстури акуратними круговими рухами, бажано робити це за допомогою кисті для фарбування або спеціальною ложкою (вони продаються в тих же магазинах, що і фарба). Додайте потрібну кількість окислювача і ще раз перемішайте. Наносите фарбу на волосся швидкими точними рухами, починаючи з потиличної зони.
Корисна порада
Завжди використовуйте рукавички, щоб захистити шкіру рук, а на плечі накидають пеленку.Смешівайте компоненти фарби безпосередньо перед її нанесенням на волосся, щоб отримати бажаний результат. Добре, якщо перед фарбуванням ви не мили голову пару днів, так як у чистих волосся лусочки пригладжені, і барвним речовинам буде важко впливати на них.