Як відновити забутий пароль Скайпа. Як встановити пароль в скайп забувши адресу пошти.

Скайп - це зручна програма, за допомогою якої можна безкоштовно спілкуватися зі своїми близькими людьми та колегами, що знаходяться в будь-якому куточку світу. На жаль, досить часто трапляється, що з тих чи інших причин пароль забувається, і, як наслідок, стає неможливим користуватися послугами Скайпу. Але не потрібно відразу впадати у відчай - пароль досить просто відновити.
Інструкція
1
Відновити пароль можна за допомогою електронної пошти, яку ви вказували, коли реєстрували свій аккаунт в Скайпі. Відкрийте вікно входу в Скайп. Клацніть на посилання «Забули пароль ». У вікні, напишіть адресу вашої електронної пошти. На цю адресу прийде лист, що містить два посилання і спеціальний код.
2
Перейдіть по першій посиланням. У ній унікальний код вводиться автоматично. Вам необхідно лише придумати і запровадити новий пароль . Бажано, щоб він складався з букв і цифр одночасно, що більшою мірою убезпечить ваш аккаунт від несанкціонованого злому. Якщо перша посилання не працює, то відкрийте другу. Тут вам потрібно вписати спеціальний код вручну. Потім введіть і повторіть новий пароль . І пам'ятайте, що код відновлення пароля дійсний всього лише шість годин.
3
Якщо ви не пам'ятаєте адресу електронної пошти, то відновити пароль буде набагато складніше, але все ж можливо. У вікні відновлення пароля напишіть свій логін. А також вкажіть розрахункові дані якої-небудь платної операції, зробленої вами через Скайп. Наприклад, номер кредитки, за допомогою якої ви поповнили свій баланс в Скайпі. Цих даних буде достатньо, щоб дізнатися забутий адресу електронної пошти. Далі відновіть пароль за вищевказаною схемою.
4
Ще можете спробувати звернутися в службу підтримки Скайпу. Детально опишіть проблему. Бажано англійською мовою. Обов'язково вкажіть номер вашої кредитної картки, через яку ви оплачували послуги в Скайпі, дати останніх платежів, а також ваше ім'я.
5
Якщо ви забули і пароль , та адресу електронної пошти, і жодного разу не проводили жодних грошових операцій через Скайп, то відновити пароль буде неможливо. Служба підтримки Скайпу просто не зможе вас ідентифікувати. Краще заведіть собі новий аккаунт.