Як завести ВАЗ без ключа запалювання. Як замінити замок запалювання ваз 2110.

Справжній автолюбитель вміє не тільки досконало водити машину, але і знайти вихід з будь-якої ситуації. Наприклад, завести ВАЗ , якщо ключ запалювання виявився загублений. Головне, щоб була можливість потрапити в салон свого автомобіля.
Вам знадобиться
  • Викрутка хрестова.
Інструкція
1
Відкрийте капот автомобіля. На акумуляторної батареї зніміть дріт з клеми «плюс».
2
Поверніться в салон. Встановіть важіль перемикання передач в нейтральне положення. Відкрутіть хрестової викруткою чохол рульової колонки.
3
Зніміть пучок проводів з замка запалювання. Знайдіть провід червоного кольору і відведіть його в сторону. Решта з'єднайте так, щоб вони контачити між собою. Закріпіть вийшла скрутку, наприклад, скріпкою. У цей момент починає працювати все обладнання машини.
4
Витягніть на себе рукоятку управління повітряною заслінкою карбюратора, в простолюдді - «підсмоктування». Встановіть машину на ручне гальмо і вичавіть педаль зчеплення.
5
Червоний дріт прикладіть до проводів, які ви попередньо з'єднали разом. Відбудеться запуск машини. Заберіть від скрутки червоний дріт. При стійкій роботі двигуна після пуску плавно відпустіть педаль зчеплення і поступово, у міру зростання частоти обертання колінчастого вала, утопите рукоятку управління повітряною заслінкою карбюратора.
Зверніть увагу
Не намагайтеся починати рух. При спробі рушити спрацює блокіратор на рульовому управлінні машини.
Корисна порада
Чи не на всіх автомобілях ВАЗ роз'єми проводів замка запалювання однакові. Деякі моделі мають роз'єм/колодку, з якою дроти знімаються шилом. Тільки потім їх можна з'єднати разом, крім дроти червоного кольору. Якщо заводити свою машину, не знімаючи дроти з клеми акумуляторної батареї, то при скрутці проводів замка запалювання може відбутися несанкціонований запуск двигуна і коротке замикання. Після запуску авто відразу ж приберіть червоний дріт від скрутки. В іншому випадку вийде з ладу стартер.