Як звільнити ікру від плівки. Як витягти ікру горбуші.

При засолюванні ікри нерідко виникає необхідність очистити її від плівок, які називаються ястикамі. В іншому випадку її смакові якості сильно постраждають - вона буде гірчити.
Інструкція
1
Приготуйте розсіл для ікри. На один літр очищеної води вам знадобиться близько трьох столових ложок солі. Якщо ікра була перед цим заморожена, попередньо розморозити її в холодній воді.
2
Беріть таку кількість розсолу, щоб ви потім змогли повністю занурити в нього всю приготовану для обробки ікру . Найкраще для цих цілей підійде емальована ємність.
3
Доведіть на середньому вогні розсіл до кипіння і трохи його охолодіть. Перевірте температуру - киньте в розсіл невеликий шматочок ікри з плівкою. Якщо плівка побіліє, а сама ікра не змінить свого кольору - значить, температура підходяща. Якщо вона різко змінила колір і, до того ж, затверділа - вода ще занадто гаряча, і вам доведеться почекати, поки вона охолоне до оптимальної температури (приблизно 60 ° C).
4
Після того як температура досягне необхідної межі, помістіть всю ікру в розчин приблизно на 30-35 хвилин. Потім перевірте її на смак. Якщо вам здається, що солі поки недостатньо, час витримування ікри в розчині слід збільшити. А якщо ви вирішили, що її занадто багато, промийте ікру 1-2 рази під слабким струменем води.
5
Коли якість посолу буде відповідати вашому смаку, дійте далі. Візьміть звичайний кухонний віночок і почніть акуратно перемішувати ікру . Найбільші плівки залишатимуться на віночку. Під час помішування видаляйте їх.
6
Викладайте поступово ікру , вже звільнену від плівок, на марлю для того щоб стекла вода. Якщо плівки видаляються не повністю, візьміть паперову серветку і злегка натисніть нею на марлю з викладеною ікрою. Це допоможе вам і підсушити її, і очистити практично повністю.
7
Підвісьте марлю з ікрою на півгодини, щоб вода остаточно скла. Чайною ложкою дбайливо зберіть готову ікру в банку і поставте в холодильник.