Як вибрати підвісний унітаз. Як це працює унітази.

Популярність підвісних унітазів постійно зростає, так як вони не тільки оригінальні і функціональні, але і відмінно вписуються в різні варіанти дизайну приміщення. Але не варто забувати, що у такий сантехніки комфортність прямо пропорційна її правильному вибору.
Інструкція
1
Зверніть увагу на форму унітазу і на його дизайн. За своїм смаком ви можете підібрати підвісні унітази овальної, круглої, опуклою або прямокутної форми. Також придивіться до кольорової гами даного сантехнічного вироби.
2
Виконайте заміри унітазу, так як він може виявитися занадто великим, якщо ви маєте невеликий санвузол. При цьому візьміть до уваги, що хоча підвісні унітази і виглядають мініатюрними, однак вони не економлять простір. Пов'язано це з тим, що найчастіше зливний бачок ховається за фальш-стінкою. Зрідка він може бути вмонтований в спеціальну нішу, розташовану в стіні.
3
Зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлений унітаз. На сьогоднішній день можна придбати безліч моделей, виконаних з різноманітних матеріалів. Наприклад, це може бути скло, пластик або чавун, однак найбільш популярною все-таки є кераміка. Якщо ви теж хочете придбати керамічний унітаз, визначитеся, буде він порцеляновим або фаянсовим. Хоча обидва ці матеріалу дуже міцні і довговічні, але деякі їх характеристики суттєво відрізняються. Так, наприклад, якщо ви хочете вибрати підвісний унітаз, який буде добре митися, придбайте фарфоровий.
4
Одне з першорядних значень для довговічності і надійності вироби грає його конструкція. Тому обов'язково ретельно придивляйтеся до її якості. Найкращими вважаються німецькі та італійські виробники. Однак якщо ваше фінансове становище не дозволяє вам здійснити таке придбання - вибирайте комбіновані варіанти. Наприклад, багато фірм в якості альтернативи пропонують раму з комунікаціями і бачком, виготовлені в Італії чи Німеччині, а сам унітаз - від інших виробників.
5
Підберіть систему змиву і зливний бачок. Так система зливу може бути вертикальної, горизонтальної або проходити під кутом. При виборі керуйтеся тим, за якого типу прокладені комунікації у вашому будинку або в квартирі. Що стосується вибору зливного бачка, варто сказати, що для даного типу унітазів вони бувають двох різновидів. Перші кріпляться на несучу стіну, а інші - до будь тонкої поверхні.
Унітаз давно перестав бути звичайним виробом туалетної кімнати. У наші дні, щоб вибрати унітаз на будь-який смак і колір, потрібно просто зайти в магазин сантехніки. З'явилася величезна різноманітність моделей і деколи вибір займає тривалий час.

Купуючи унітаз, вже не варто замислюватися, яким способом буде відбуватися злив в каналізаційну систему вашого будинку. Будь то стандартний діагональний випуск в стіну, або вертикальний випуск в підлогу, допомогти можуть різноманітні перехідники з пластмаси, які можна згинати під різноманітним кутом. При покупці унітазу, одним з найбільш надійний способів перевірки вироби на шлюб залишається народний метод, коли по керамічному виробу стукають монеткою. Видаваний звук повинен бути ясним і дзвінким. Раніше, для запобігання сплеску води в чаші унітазу, виробники робили так званий трамплін з невеликим поглибленням. Мінус такого виробництва був в скупчуються в поглибленні трампліну воді, по краях якої неминуче з'являвся іржавий обідок, видалити який завжди було важкоздійснюваним завданням. У сучасних моделях застосовуються різні варіанти запобігання сплеску, так звані полички. У них вода не накопичується, і відповідно відсутні іржаві розлучення. Виробники унітазів в наш час зробили крок далеко вперед від аналогів радянського часу, і хоча часом якість робіт залишає бажати кращого, все ж вибрати керамічний виріб можна. Наприклад, чеські унітази, набагато більш привабливі, тому що ці виробники намагаються зробити свій виріб згідно останнім тенденціям моди. Тобто їх унітази, завжди мають кнопковий слив, а різноманітність форм і забарвлень приємно дивує. Від маленьких і компактних, до високих і об'ємних виробів. Кераміку вироби перевіряють, нагріваючи поверхню до високої температури, а потім різко охолоджують водою, і лише той унітаз, який пройшов таке випробування, надходить у продаж. Робота вузлів зливного бачка розрахована на десятиліття роботи, та все ж щоб продовжити термін експлуатації, за замовленням покупця можуть вбудувати фільтри очищення води від домішок. Також є унітази з регульованим кількістю зливу води. Як правило, такі унітази мають 2 кнопки на зливному бачку. Якщо в середньому при зливі йде до 6 літрів води, тобто і економічний варіант, при якому йде до 3 літрів. Це потрібно щоб всього лише змінити воду в чаші. Покупець завжди зможе вибрати унітаз саме той, який буде підходити тільки для його ванної кімнати або туалету.