Як встановити карти в телефон. Як встановити джіпіес на телефон.

Стільниковий телефон - значно більш поширений пристрій, ніж спеціалізований навігатор. Якщо ви не бажаєте купувати для навігації окремий прилад, встановити картографічну програму можна і в звичайний мобільник.
Інструкція
1
Переконайтеся, що ваш апарат підтримує установку програм сторонніх розробників, і що в нього встановлена SIM-карта того регіону, в якому ви перебуваєте зараз. Якщо ви збираєтеся користуватися картографічним додатком, яке динамічно завантажує інформацію з інтернету, правильно налаштуйте точку доступу (APN) і підключіть послугу безлімітного доступу в інтернет. Якщо Ваш оператор - «Білайн» чи «Мегафон», і у вашому регіоні доступний безкоштовний трафік для програми «Яндекс. Карти», безлімітний доступ підключати не обов'язково.
2
Відвідайте наступні страницы:http://maps.mail.ru/mobile/http://www.google.com/intl/ru_ALL/mobile/maps/http://www.mgmaps.com/http://mobile.yandex.ru/maps/download/.Узнайте, у яких з представлених там програм є варіанти, які підходять для наявної у вас моделі мобільного телефон а. Скачайте версію сподобалася вам програми, призначену для вашого телефон а. При бажанні скачайте кілька програм. Якщо ви вже підключили безлімітний доступ, для скачування краще скористатися самим апаратом - сервер визначить його модель і запропонує збірку програми, щонайкраще підходящу для нього.
3
Встановіть завантажену програму способом, залежних від того, на якій платформі виконаний телефон (J2ME, Symbian, Android, Windows Phone).
4
Якщо ви вирішили скористатися послугою надання безкоштовного трафіку для програми «Яндекс. Карти», скачайте спеціальну її версію з сайту оператора мобільного зв'язку свого регіону. При установці ж стандартної версії цієї програми трафік тарифікуватиметься звичайним чином. У разі, якщо ви бажаєте зберігати карти локально, а не завантажувати їх з інтернету по мірі необхідності, встановіть програму «Карти @ Mail.Ru», а потім скачайте локальний файл карт свого регіону з наступної сторінки: http ://maps.mail.ru/mobile/? page = maps.Способ установки локальних карт залежить від операційної системи телефон а. Врахуйте, що ця функція підтримується програмою «Карти @ Mail.Ru» не у всіх ОС.
5
Запустивши програму перший раз, вкажіть, яку з точок доступу (APN) використовувати для взаємодії з сервером, а також яким чином визначати ваше місцезнаходження: за допомогою вбудованого в телефон приймача сигналів ГЛОНАСС або GPS , за допомогою зовнішнього приймача таких сигналів, що підключається до апарату по каналу Bluetooth, або тільки по ідентифікаторах базових станцій. Останній з цих способів - самий неточний. Найбільш же точним є визначення місцеположення за методом A-GPS (Assisted GPS), коли дані з навігаційного приймача і сигнали базових станцій доповнюють один одного. Не користуйтеся телефон ом з навігаційною програмою за кермом - на відміну від справжнього навігатора, він автоматично гасить підсвічування, змушуючи користувача відволікатися на її повторне включення, і, до того ж, не дає голосових підказок, вимагаючи постійної уваги до подій на екрані. Перебуваючи в роумінгу, забороняйте навігаційної програмі доступ до інтернету.