Як вставити чат.

Щоб підлозі чать зворотну реакцію від відвідувачів сайту (порталу), потрібно створити певний майданчик для спілкування. Чат - найбільш прийнятний варіант для реалізації даного завдання.
Інструкція
1
Проаналізуйте способи установки чату на сайт. Всього їх існує три. Для першого варіанту потрібно мати сайт, який розташований на CMS платформі. Подібні сайти практично завжди мають плагіни та модулі, що дозволяють розширювати сервіси порталів. Прикладом такої програми може бути "Joomla" - досить популярна CMS для створення сайту в рунеті.
2
Закачайте собі на комп'ютер розширений модуль чату з офіційного ресурсу програми "Joomla". Він є абсолютно безкоштовним. Зайдіть в панель адміністратора сайту, знайдіть меню «Менеджер розширень і модулів». Натисніть один раз на архів чату та клікніть по функції «Розпакувати і встановити». Все встановиться в автоматичному режимі. Це був перший метод.
3
Завантажте програму того чату, який вам більше сподобався. Розархівуйте його у себе на робочому столі. Тепер ви готові розмістити чат другим способом. Він хороший тим, що універсальний як для php-сайтів, так і CMS сайтів. Отже, скопіюйте папку з чатом в кореневій відділ ресурсу і відкрийте управління сайтом.
4
Помістіть на адресу рядка браузера php файл для установки чату. Ви побачите, як відкриється вікно для завершення операції. Створіть тепер спеціальну MySQL базу для свого чату. Після всіх цих дій закінчите установку, слідуючи всім виданим інструкціям.
5
Застосуйте і третій спосіб установки чату, якщо попередні два вам не підходять. В цьому випадку вам знадобиться скрипт сайту. Його можна або ска чать з мережі інтернет, або написати самостійно або попросити зробити на замовлення. Як тільки скрипт у вас з'явиться, відкрийте головну сторінку сайту, на який потрібно вставити чат. Перенесіть вміст скрипта в те місце, де вам хочеться його бачити. Після цього він запрацює.
Зверніть увагу
Приймайте до уваги і платформу скрипта. Якщо чат не є Java скриптом, а php, тоді вам знадобиться база MySQL для даних чату.
Найбільш популярним засобом обміну інформацією на сайтах є чат. З його допомогою можна спілкуватися в режимі реального часу. Це є головною перевагою чат а. Також варто відзначити його многопользовательский інтерфейс. Безсумнівно, краще, коли спілкуються відразу кілька людей. Це дозволяє вирішити проблему швидко і для всіх. Тому будівельник сайту повинен вміти ставити чат на свій ресурс.
Інструкція
1
Вставити чат на свій сайт можна трьома способами. Перший спосіб підходить для тих сайтостроителей, ресурс яких стоїть на движку. Практично на кожному движку є свої модулі і плагіни, які дозволяють розширити сервіс порталу. Наприклад, движок «Joomla» має в адміністраторської панелі спеціальний інтерфейс для завантаження плагінів і модулів. Скачайте на офіційному сайті розширень модуль чат а. Він є безкоштовним.
2
Зайдіть в адміністраторську панель, знайдіть меню «Менеджер модулів і розширень». Обдивлятися шлях до архіву чат а і натисніть «Розпакувати і встановити». Установка станеться в автоматичному режимі.
3
Скачайте додаток вподобаного чат а. Розпакуйте його у себе на комп'ютері. Тепер приступайте до другого способу установки чат а. Він є універсальним для движків і рукописних сайтів (з підтримкою php). Відкрийте ваш сайт, попередньо скопіювавши папку з чат ом в корінь ресурсу. Скопіюйте в адресний рядок браузера місце розташування php файлу установки чат а. Відкриється вікно установки чат а. Тепер створіть MySQL базу для чат а. Після цього закінчите установку, слідуючи інструкціям.
4
Для установки чат а третім способом потрібен скрипт сайту. Ви можете написати його самі, ска чат ь з інтернету або зробити на замовлення. Після цього відкрийте редактором головну сторінку вашого сайту. Скопіювати вміст скрипта в зручне місце. Чат працюватиме. Враховуйте платформу скрипта. Якщо чат НЕ Java скрипт, а php, то створіть базу MySQL для зберігання даних чат а.