Як підключити електродвигун. Як визначити пускову обмотку.

Спосіб підключення електродвигуна залежить від його типу. Деякі з них приєднуються до джерела живлення безпосередньо, інші ж вимагають з'єднання декількох клем за певною схемою або застосування додаткових деталей.
Інструкція
1
Щоб підключити колекторний електродвигун з постійним магнітом на статорі, приєднаєте паралельно колекторно-щітковому вузлу керамічний або паперовий конденсатор ємністю не більше 0,5 мкФ. Його робоче напруга повинна набагато перевищувати напруга живлення (з урахуванням самоиндукции). Потім подайте на двигун постійна напруга рівне номінальному. Від його полярності залежить напрямок обертання вихідного валу. Живити мотор цього типу змінною напругою можна.
2
Для підключення універсального двигуна вам знадобиться один конденсатор, обраний, як описано вище, а також два дроселя, розраховані на струм, споживаний мотором. Обмотку статора і колекторно-щітковий вузол включите послідовно, причому останній відокремте з обох сторін дросселями. Якщо на статорі дві обмотки, з'єднайте їх послідовно в наступному порядку: перша обмотка статора - колекторно-щітковий вузол - друга обмотка статора. Обидві обмотки повинні бути з'єднані синфазно, щоб їх магнітні поля складалися, а не відраховувалися. Паралельно введенню приєднаєте конденсатор, обов'язково після вимикача, а не до нього, щоб від витягненої мережевий вилки не било струмом. Щоб реверсировать такий двигун, поміняйте місцями висновки колекторно-щіткового вузла. Від полярності напруги живлення напрямок обертання такого мотора не залежить. Його можна живити навіть змінним напругою, діюче значення якого відповідає номінальному.
3
Будь асинхронний електродвигун можна живити тільки змінним напругою. Однофазний мотор просто підключіть до мережі, а у двухфазного обмотку з великим опором підключіть до мережі безпосередньо, а з меншим - через конденсатор, ємність якого вказана на корпусі моторчика. Його робоче напруга повинна бути хоча б у два рази більше мережевого. Трифазний двигун до одофазной мережі конденсаторним способом краще не підключати, бо під навантаженням він може зупинитися і згоріти. На його корпусі вказані два напруги. Якщо напруга мережі збігається з меншим із них, з'єднайте обмотки трикутником, а якщо з більшим - зіркою. Корпус двигуна заземлите, нульовий провід не намагайтеся підключати нікуди, а фази підключіть до трьох точок зірки або вершин трикутника. Для реверсу поміняйте будь-які дві фази місцями.
Зверніть увагу
Чи не працюйте під напругою. Остерігайтеся сплесків самоіндукції і механічних травм. Застосовуйте запобіжники або автоматичні вимикачі.