Як зробити флеш-шапку.

Сайти в якості шапки використовують анімаційні картинки. Щоб розмістити подібну флеш- шапку на свій ресурс, не потрібно бути досвідченим програмістом або веб-дизайнером, достатньо знати основи. Виконати дану операцію можна декількома способами.
Інструкція
1
Виберіть анімаційну картинку, яку хочете помістити в шапку сайта. Її розмір повинен бути приблизно 150 пікселів у висоту і 900 пікселів у ширину. Параметри можуть відрізнятися залежно від ширини сайту і його дизайну.
2
Якщо ви не знайшли відповідного флеш-зображення, але володієте загальною ідеєю, то можете спробувати створити анімацію самостійно. Для цього можна скористатися однією зі спеціальних програм, наприклад, додатком Sothink SWF Easy, яке зручно у використанні і зрозуміло навіть новачкам. В результаті у вас повинен вийти файл з картинкою з розширенням swf.
3
Створіть альтернативну статичну картинку з розширенням jpg, gif або png і такими ж розмірами, як у флеш-зображення. Помістіть обидва файли в папку/images/stories вашого сайту.
4
Відкрийте код файлу index.php. Створіть блок
і вставте в нього посилання на створені зображення для створення флеш-шапки. Створіть параметри DIV в файлі таблиць стилів template.css, вказавши ширину і висоту зображення. В результаті флеш-картинка буде виводитися в шапці сайту на всіх сторінках, а якщо в браузері буде відключений показ flash, то буде відображатися статична картинка.
5
Скористайтеся Joomla розширенням The Flash Module для створення флеш-шапки сайту. Даний модуль дозволяє легко і просто впроваджувати флеш-картинки на сайт і створювати альтернативні зображення. Встановіть The Flash Module і запустіть його в режимі редагування.
6
Відкрийте рядок «File Path» і вкажіть посилання на папку, в якій збережено анімація. Позначте назву картинки в рядку «Filename» і вкажіть її розміри. Відкрийте додаткові параметри і вкажіть розташування альтернативної картинки. Для особливого оформлення можна скористатися таблицями модуля CSS. Збережіть редагування та опублікуйте флеш- шапку на сайт.
Для збільшення привабливості вашого сайту рекомендується встановити в його шапку flash-зображення. В результаті ви отримаєте яскравий і запам'ятовується ресурс. При цьому варто бути обережним, щоб вийшов ефект не став недоладним і настирливим. Створити flash- шапку може кожен, достатньо знати основи веб-програмування та роботи з графічними редакторами.
Вам знадобиться
  • Права адміністратора на сайті, графічний редактор, доступ до інтернету.
Інструкція
1
Виберіть анімаційну картинку, яка стане основною вашої flash-шапки. Її розміри повинні відповідати ширині сторіночок сайту. Як правило, це становить 900 пікселів у ширину, а для висоти буде цілком достатньо 150 пікселів. Підібране зображення не повинно контрастувати з дизайном вашого ресурсу.
2
Створіть flash-картинку для шапки самостійно. Для цього ви можете скористатися будь-яким графічним редактором по створенню анімаційних зображень. Приміром, підійде програма Photoshop або Sothink SWF Easy. Якщо перша для новачків може бути складною у розумінні, то друга має полегшеним інструментарієм і не зажадає від вас спеціальних знань. Ті, хто не хоче встановлювати на свій комп'ютер додаткові програми, можуть скористатися онлайн-редакторами, наприклад, FotoFlexer.
3
Зробіть на підставі анімаційної картинки її статичне зображення, яке знадобиться на випадок, якщо в браузері користувача сайту не встановлений flash player. В результаті у вас повинно бути два файли з розширенням swf для анімації і jpg, png або gif для статичної картинки. Завантажте дані документи на ваш сайт в папку/images/stories.
4
Відкрийте в режимі редактора код файлу index.php. Знайдіть блок, призначений для шапки. Він має вигляд:
5
Скористайтеся розширенням The Flash Module, якщо ваш сайт побудований в системі Joomla. В цьому випадку вам не знадобитися вивчати основи веб-програмування. Досить запустити модуль в режимі редагування і вказати в настройках посилання на flash-картинку і її альтернативне статичне зображення.