Як розтягнути шаблон.

Шаблон сайту багато в чому визначає популярність віртуального ресурсу серед користувачів. Особливу увагу варто звернути на ширину шаблону сайту, в тому числі ширину сторінки з текстом. Найбільш оптимальний варіант - це ширина аркуша формату А4 з відступами з обох сторін. Такий розмір рядка не викликає втоми очей, як наприклад, широкий шаблон на весь екран монітора. А значить, сприяє тому, щоб відвідувач залишився на сайті довше.
Вам знадобиться
  • Адміністративна панель сайту.
Інструкція
1
Існують статичні і динамічні шаблони сайту. У статичних поміняти що-небудь, у тому числі, ширину, необізнаній в Сайтобудування людині буде складно - для цього доведеться перечитати безліч літератури, і на це потрібно багато часу. Познач ширину шаблону в динамічній структурі, навпаки, можна самостійно, буквально за пару хвилин. Щоб зрозуміти, який саме шаблон встановлений, зайдіть в адміністративну панель сайту або блогу.
2
Знайдіть розділ сайт під назвою «Меню шаблонів» і відкрийте його. У списку позначений встановлений на сайті шаблон. Наведіть стрілку і клацніть на назву шаблону. Відкриються його параметри. Якщо шаблон НЕ стаціонарний, а з можливістю зміни деяких параметрів, ви побачите їх перелік з інтерактивними вікнами, в яких можна встановлювати будь необхідний розмір: ширину всього шаблону, ширину першої, другої і наступних колонок.
3
Як правило, всі параметри вказані англійською мовою. Щоб поміняти розмір всього шаблону, знайдіть позначення TEMPLATE WIDTH і виставите в інтерактивному вікні необхідну ширину шаблону, зазначену в пікселях (px). Далі клікніть на позначенні «Зберегти зміни» і перевірте результат за допомогою кнопки меню «Перегляд».
4
Якщо на сайті встановлений стаціонарний шаблон, то змінити його ширину буде не так легко. Для цього будуть потрібні спеціальні знання з веб-дизайну, верстці, кодуванні HTML і CSS. Краще не експериментувати самостійно, а звернутися за допомогою до фахівця. Інакше ви можете нашкодити всьому сайту. Так як заміни цифрового значення параметра ширини в HTML і CSS кодах не завжди приводить до бажаного результату.
Корисна порада
Якщо ви хочете мати можливість міняти розміри, кольори сайту, заздалегідь вибирайте динамічний шаблон.