Як скласти куб. Арег Як зробити куб біс клею.

З паперу для принтера можна скласти куб без допомоги ножиць і клею. Для виготовлення такої фігури вам знадобляться лише аркуш формату А4, уважність і акуратність. Досить проста схема дозволить добитися результату навіть новачкам в мистецтві орігамі.
Інструкція
1
Розташуйте лист горизонтально. Верхню праву сторону опустіть вліво вниз так, щоб права бічна сторона прямокутника наклалася на його нижню сторону. Смужку поруч з отримати трикутником загніть вправо і заправте всередину трикутника.
2
Розгорніть трикутник - перед вами виявиться квадрат. На ньому видно лінія згину, яка є діагоналлю. Складіть фігуру по лінії другої діагоналі. Знову розправте фігуру. Переверніть її «задній» стороною до себе так, щоб прямокутна смужка виявилася справа. Зігніть квадрат навпіл по горизонтальній осі. Розправте його, переверніть так, щоб смужка виявилася зліва на лицьовій стороні.
3
Лінії горизонтальної осі, що виходять з центру фігури, з'єднайте один з одним, при цьому листок складеться в трикутник, верхня грань суміститься з нижньої. Візьміть праву половину верхнього шару трикутника, нижній правий кут прикладіть до вершини теугольніка, пропрасуйте місце згину. Так само поступите з лівою половиною заготовки.
4
Перед вами два маленьких трикутника, що утворюють ромб. Подумки проведіть лінію з центру кожного трикутника до середини протилежної сторони. Вершину правого трикутника з'єднайте з точкою перетину цієї лінії і протилежної сторони.
5
Вийшов маленький трикутник. Куточок паперу над ним опустіть так, щоб лінія згину збігалася з правою стороною нового трикутника. Потім цей відігнутий куточок зігніть навпіл. Ця ділянка заправте в «кишеню» у верхній стороні трикутника. Ті ж операції виконайте з лівою частиною заготовки. Переверніть саморобку і повторіть всі дії на «виворітного» стороні.
6
З боків отриманого шестикутника повинні опинитися трикутники, які в центрі стикаються вершинами. Між рештою кутами трикутників проведіть з'єднують їх лінії. Вони відокремлять верхній і нижній кути шестикутника. По лініях відігніть ці кути до себе, від себе, потім поверніть в початкове положення.
7
Вставте пальці в «кишені» з боків шестикутника і розправте боку заготовки. У вершині фігури повинно виявитися отвір. Дуньте в нього, щоб куб наповнився повітрям і став об'ємним.