Як підібрати інтер'єр. змішання різних фактур шпалер.

Напевно ніхто не стане заперечувати, що інтер'єр будинку (або квартири) - це відображення характеру і особистості його власника. І виконано це відображення засобами та інструментами дизайну, такими як меблі, оздоблення приміщення, колір, світло, фітодизайн, декоративні елементи. Розглянемо, які стилі дизайну інтер'єр а використовуються сьогодні, щоб зрозуміти, як підібрати інтер'єр , краще за інших відповідає вашому характеру.
Інструкція
1
Мінімалізм. Дуже стриманий і лаконічний стиль. Суворі кольори, відсутність деталей і прикрас, мінімум меблів. Якщо ви віддаєте перевагу цьому стилю, слід врахувати, що мінімалізм прекрасно виглядає лише за умови великої площі приміщення і використанні розкішних натуральних матеріалів.
2
Хай-тек. Цьому стилю властиво використання блискучих металевих і скляних поверхонь, лаконічність форм, відсутність елементів декору «для краси». Якщо у вашому житті все строго і впорядковано, як у рубці космічного корабля або інноваційної лабораторії - цей стиль для вас.
3
Поп-арт. Якщо ви молоді, енергійні й безпосередні, можливо, ви задумаєте підібрати інтер'єр в цьому стилі. Його відрізняють неймовірно яскраві кольори, дуже помітні й виразні елементи. Створення поп-арт інтер'єр а не змусить вас витратити багато грошей і часу, оскільки використовується все, що є під рукою. Ніяких дорогих оздоблювальних матеріалів і предметів! Внесіть пластикові меблі, власноруч розпишіть стіни, повісьте свої малюнки та постери - стильна і яскрава вітальня, виконана в стилі поп-арт, готова.
4
Стилі сьогодні дуже рідко використовуються «в чистому вигляді». Набагато частіше в наші дні зустрічаються поєднання і змішання різних стилів в дизайні інтер'єр а однієї кімнати. Дизайнери використовують для такого змішання стилів модне і красиве назву «фьюжн». Цьому стилю властиві світлі великі вікна, багато простору і світла, світлі площині, плавні округлі форми і поєднання один з одним різних фактур - шорсткі і шовковисте поверхні, паперові і тканинні шпалери, дерево розрізняються порід.
5
Інтер'єр в стилі «фьюжн» навряд чи обійдеться занадто дорого, якщо тільки ви не збираєтеся прикрашати свій будинок справжніми екзотичними елементами і ексклюзивними аксесуарами. Хороші і дуже доречні будуть в такому інтер'єр е етнічні маски з Африки, східні ширми, вази і ліхтарики, індійські тканини.