Як продати аптеку.

Продаж аптечного бізнесу вимагає не тільки підготовки приміщення, а й грамотного позиціонування. Інакше майбутній покупець спробує знизити ціну. Що ж ще потрібно знати, щоб продати аптеку за хорошою ціною?
Вам знадобиться
  • - документи на аптеку;
  • - комп'ютер з доступом до інтернету;
  • - телефон;
  • - канцелярське приладдя.
Інструкція
1
Підготуйте всі необхідні документи для продажу свого бізнесу і приміщення. Переконайтеся, що у вас є на руках всі дозволи від ЖКХа, протипожежної безпеки, санепідемстанції і т.д. До того ж, не забудьте як слід очистити приміщення від непотрібних матеріалів. Приведете аптеку в порядок перед тим, як її продавати.
2
Зареєструйтеся на сайті «продаж готового бізнесу» та на безкоштовних дошках оголошень в інтернеті. Знайдіть у місці свого проживання відділення газети «З рук в руки», а також ще пару комерційних популярних видань. Дізнайтеся, скільки буде коштувати помістити оголошення, яке відразу помітять читачі і потенційні покупці. Не економте гроші на даному аспекті, так як ви відразу почнете одержувати телефонні дзвінки і відгуки.
3
Складіть короткий опис свого аптечного бізнесу. Напишіть простим зрозумілою мовою, що продається діюча аптека за певною адресою. Згадайте, що перебуває з нею поруч: житлові будинки, дитячий садок, магазини або ще яке-небудь будівлю. Розкажіть про те, скільки вже працює ваш аптечний бізнес, а також приносить він гарний прибуток чи ні. Напишіть ціну, за яку ви збираєтеся його продати.
4
Розкажіть про фінансовий стан аптеки. Говоріть про щомісячного прибутку, яку вона приносить. Також не буде зайвим написати про середньомісячні обороти і витрати. Потенційний покупець-бізнесмен повинен бачити конкретику. Згадайте і про фонд заробітної плати, а також про орендну плату. Вкажіть додатково (якщо потрібно) про кількість персоналу.
5
Зробіть детальний опис бізнесу. У деяких газетах і сайтах цього робити не потрібно, так як вони обмежуються прийомом короткої характеристики. Однак в інших це опис може знадобитися. У нього входить наступна інформація: графік роботи аптеки, опис обладнання та приміщення, нематеріальні активи, ліцензія і т.д.
6
Напишіть два контактних номери телефонів: стільниковий і стаціонарний. Вкажіть, як до вас потрібно звертатися. Додатково можна сказати, в який час з вами найкраще зв'язатися.
Зверніть увагу
Для безкоштовних дощок оголошення досить вказати коротку інформацію (опис), завантажити фото аптеки і написати контактні телефони. Для спеціальних оголошень у газетах і на сайті «продаж готового бізнесу» бажано прописати всі зазначені у статті пункти.
Корисна порада
Розміщуйте якомога більше оголошень і на інших ресурсах. Тоді ви досягнете своєї мети набагато швидше.