Як увійти в особистий кабінет Стрим. стрім реєстрація в особистому кабінеті.

Стрим, домашній інтернет-канал і кабельне телебачення від мобільного оператора МТС, користується великою популярністю завдяки зручності підключення та управління послугами через особистий кабінет.
Інструкція
1
Як торгова марка Стрім припинив своє існування в 2011 році, будучи перейменованим в «Домашній інтернет і Телебачення МТС». Однак старий електронну адресу для входу на сторінку залишився - це www.stream.ru. У верхній частині сайту можна побачити баннер для переходу на новий сайт сервісу - http://www.dom.mts.ru/. Клацніть по ньому мишкою.
2
Натисніть на напис у правому верхньому кутку: «Вхід у особистий кабінет». Якщо у вас є логін і пароль, сміливо вводите їх у відповідні поля. Якщо ж ви ще не зареєстровані, то реєстрацію можна пройти тут же, натиснувши «Реєстрація».
3
Особистий кабінет дозволяє управляти послугами: підключати та відключати різні опції, змінювати тарифний план, відстежувати рухи і витрата коштів на особистому рахунку. Для цього в сервісі створено зручне меню, розташоване прямо на екрані і в його лівій частині в скороченому вигляді, для зручності.
4
Сторінка особистого кабінету Стрім (Домашній інтернет МТС) має досить компактну структуру, просту і зрозумілу навіть новачкові. Однак якщо все-таки є питання або незрозумілі моменти, можна скористатися безкоштовною послугою інтернет-помічника.
5
Домашній інтернет МТС надає своїм абонентам різні додаткові послуги, наприклад, безкоштовну поштову скриньку, антивірус, хостінг та ін. Заявки на підключення основних і додаткових послуг зазвичай подаються на бланках або за допомогою запитів. Подати заявку або запит можна в розділі меню «Налаштування та запити».
6
Через особистий кабінет можна приймати участь у різних бонусних акціях, завдяки чому можна знизити щомісячні витрати на інтернет і телебачення.
7
По закінченні роботи в сервісі не забудьте вийти з особистого кабінету, особливо якщо скористалися чужим комп'ютером. Для цього натисніть в скороченому меню кнопку «Вихід» в самому низу. Тепер можна закрити електронну сторінку.