Як зареєструвати домен net або ru.

Просте і запам'ятовується доменне ім'я - перший крок на шляху до успіху для вашого сайту, тому варто серйозно обміркувати можливі варіанти назви вашого інтернет-ресурсу. Вибравши найбільш вдалі з них, приступайте до реєстрації домену. Російськомовні інтернет-ресурси найчастіше зареєстровані в доменній зоні ru, однак ви можете реєструвати доменне ім'я для свого сайту в будь-який інший зоні, наприклад, net.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - гроші.
Інструкція
1
Оберіть реєстратора доменів. Для цього за допомогою будь-якої пошукової системи знайдіть кілька компаній, що надають такі послуги. Порівняйте умови співпраці і ціни на реєстрацію та продовження доменів. Переконайтеся, що обраний вами сервіс дозволяє реєструвати домени в потрібній вам доменній зоні (ru або net). Якщо ви хочете заощадити, зверніть увагу на фірми-реселлери, які продають домени за нижчими цінами.
2
Зареєструйтеся на обраному сайті. При цьому слід вказувати реальні дані і діючу електронну адресу, в іншому випадку ви можете втратити зареєстрованого вами доменного імені. Після введення даних на вказану адресу електронної пошти ви отримаєте посилання, перейшовши за яким зможете активувати свій аккаунт.
3
Створіть профіль на сайті, який буде використовуватися при реєстрації доменів. Профіль являє собою невелику анкету з ідентифікаційними даними. Заповнивши потрібні поля, збережіть профіль. Надалі він допоможе спростити процедуру реєстрації домену, автоматично підставляючи раніше введені відомості.
4
Поповніть баланс в особистому кабінеті на необхідну для реєстрації домену суму. Як правило, постачальники послуг дозволяють поповнювати баланс декількома способами: за допомогою електронних грошей, пластикової карти або банківським переказом.
5
Приступайте безпосередньо до реєстрації домену. Для цього впишіть в запропоноване віконце бажане доменне ім'я і перевірте його доступність. Якщо ім'я вільне, система дозволить вам оплатити і зареєструвати його.
6
Для завершення процедури реєстрації доменного імені може знадобитися підтвердити ваші дані, відправивши по електронній пошті скан паспорта. Виконавши необхідні умови, ви отримаєте в розпорядження свій домен і зможете його налаштувати (змінити DNS, встановити прапор Private Person і т.д.)