Як подивитися свій статус в QIP.

Статус в QIP - невід'ємний атрибут сучасного користувача цієї програми. Зазвичай його ставлять щоб уникнути зайвих запитань, щоб спілкуватися з обмежений колом осіб, а іноді - щоб привернути увагу онлайн-співрозмовників.
Інструкція
1
Запустіть програму QIP, введіть свій логін, а потім пароль. Якщо програма згорнута, натисніть на іконку «QIP» і тим самим відкрийте програму.
2
Коли на екрані відкриється головне вікно QIP, клікніть мишкою на іконку в нижній частині вікна.
3
У списку іконок перегляньте різні статус-стану. В інтернет-пейджере QIP передбачено три варіанти установки та перегляду статусу.
4
Все статуси відображуються трьома іконками. Нижня довга панель показує основний статус - «Невидимий», «Невидимий для всіх» (у більшості випадків встановлюється за замовчуванням), «Відійшов», «Недоступний», «Депресія», «Злий» тощо. Щоб переглянути основний статус, натисніть саме на довгу нижню панель.
5
Поруч з довгою панеллю знаходиться іконка з зображенням очі, яка показує приватний статус з переліком різних статус-станів. Клікніть мишею по іконці з зображенням очі.
6
Крім іконок із закріпленими значеннями ви можете конкретизувати свій статус, додавши у відповідне вікно будь-який запис - про те, що вам цікаво, що турбує і т.п. Для цього натисніть кнопку «статус-картинка», виберіть відповідний змістом написи значок, і в розташоване зверху поле напишіть додатковий текст.
7
До третьої операції вибору статусу відносяться статус-картинки, для перегляду яких натисніть на кнопку з логотипом у вигляді квіточки в правому нижньому кутку в головному вікні QIP.
8
Статус и, безсумнівно, є дуже корисним інструментом в різних соціально розвинених програмах, і інтернет-пейджер QIP ефективно використовує їх для полегшення процесу спілкування між користувачами!