Як налаштувати віддалений доступ до мережі.

Деякі сучасні провайдери здійснюють підключення клієнтів до загальної локальної мережі . Це дозволяє створювати внутрішні ресурси і обмінюватися інформацією з великою швидкістю. До таких локальних мереж можна отримати доступ навіть через інтернет. Для цього потрібно виконати вірну настройку параметрів мережних підключень.
Вам знадобиться
  • - CCProxy;
  • - Permeo Security Driver.
Інструкція
1
Для початку створіть власний proxy-сервер. Це дозволить іншим користувачам підключатися до вашого комп'ютера. Встановіть програму CCproxy. Запустіть її і виділіть пункти HTTP і Socks. Перший параметр не є обов'язковим, але він дозволить підключатися ззовні до різних сайтів, які знаходяться в локальній зоні.
2
Відкрийте вкладку Network. Встановіть галочку поруч з пунктом "Підтримка Socks» і відключіть параметр «Заборонити зовнішніх користувачів». Обов'язково перевірте, відключена чи остання функція. Натисніть кнопку «Додатково». Знайдіть поле «Локальний IP-адреса» і введіть у нього значення вашого зовнішнього IP-адреси.
3
Якщо ви вкажете значення внутрішнього IP-адреси, то підключатися до вас зможуть тільки локальні користувачі. Зазвичай це робиться для з'єднання з інтернетом через внутрішній proxy-сервер. Вам потрібно отримати зворотний ефект. Пам'ятайте про те, що зовнішній IP-адреса може періодично змінюватися. Перевіряйте його значення після кожної перезавантаження комп'ютера.
4
Встановіть на комп'ютер клієнта програму Permeo Security Driver. Вона буде потрібно для перенаправлення даних через Socks-протокол proxy-сервера. Запустіть цю утиліту. Вкажіть в якості основного адреси з'єднання той IP-адресу, яку ви вводили в поле «Локальний IP-адреса» програми CCproxy. Обов'язково переконайтеся в тому, що в обох програмах збігаються номери портів.
5
На мережевому комп'ютері відкрийте список активних сполук. Клацніть правою кнопкою миші по іконці локальної мережі та виберіть вкладку «Доступ». Дозвольте доступ до цієї мережі для всіх користувачів, що підключаються ззовні. Вкажіть в полі «Локальна мережа» використовується з'єднання з інтернетом.