Як відшукати посилку. знайти загублену посилка на пошті.

Незважаючи на те, що інтернет розвивається семимильними кроками, відправка посилок можлива тільки за допомогою звичайної пошти. Однак найчастіше виникають проблеми з відстеженням відісланої кореспонденції. Іноді навіть доводиться шукати загубилися посилки. Що ж можна зробити в даній ситуації?
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - телефон;
  • - чек/документи з пошти.
Інструкція
1
Знайдіть всі квитанції і чеки, які вам були видані на пошті після відправлення посилки за вказаною адресою. У кожному разі, у вас повинен бути на руках документ з номером ідентифікації посилки. Він включає в себе 14 цифр, перші шість з яких відповідають вашому поштовому відділенню. Інші 8 цифр відповідають іншим внутрішньоросійськими і міжнародним стандартам.
2
Простежте через сайт «Пошти Росії» статус відправлення вашої посилки. Зайдіть на даний ресурс і знайдіть внизу поле «Поштовий ідентифікатор». Ця функція дозволяє в сучасних умовах дізнаватися останню інформацію про пересилання кореспонденції. Туди потрібно буде ввести той 14-ти значний ідентифікаційний номер, який ви відшукали в чеку.
3
Вводите даний номер поштового ідентифікатора без пробілів, дужок або інших знаків. Перевірте статус посилки у вікні. Ви можете побачити різні дані, наприклад: «Покинув сортувальний центр», «Прибуло в місце вручення». Якщо ви бачите останній варіант, то вам не варто хвилюватися - посилка вже в поштовому відділенні отримувача. Якщо перший - почекайте ще трохи.
4
Проаналізуйте проблему доставки. Якщо ви відправляли посилку по Росії, і вона не дійшла до вказаної адреси, ймовірно, вона не покинула центр сортування. Можливо, оператори переплутали поштові відділення. Це теж часто буває. Якщо ж ви відправляли посилку за рубіж, то могли виникнути проблеми на митниці. У кожному разі, оперативно зв'яжіться по телефону зі своїм поштовим відділенням і з'ясуйте всі можливі причини.
Зверніть увагу
Терміни доставки можуть бути збільшені з багатьох причин: погані погодні умови, свята, технічні збої, проблеми на митниці, проблеми з транспортом доставки і т.д. Сюди ж можна віднести помилки комп'ютера і операторів.
Корисна порада
Користуйтеся міжнародної системою доставки DHL або EMS доставкою по Росії. Це найбільш надійні і швидкі варіанти доставки посилки прямо в руки одержувачу. Звичайно, такий спосіб варто певної суми грошей, але він того вартий.