Як витягнути картридж із принтера.

Звичайно, розумніше за все не впроваджуватися у нутрощі принтера , як би не розбирала цікавість. Але іноді буває просто необхідно це зробити (зажував папір, почав бруднити, що не пропечатували текст і т.д.), щоб дістати картридж і по можливості усунути неполадку.
Інструкція
1
Зніміть з рук все металеві предмети, щоб уникнути отримання травм.
2
Відкрийте кришку принтера за спеціальний язичок або виїмку. Будьте акуратні, в лазерних принтера х термофіксації нагрівається, уникайте прямого контакту з ним. Залежно від моделі принтера для фіксації картридж а всередині корпусу можуть застосовуватися різні затиски-фіксатори. В цьому випадку витягувати картридж необхідно після натискання на важіль фіксатора.
3
Візьміть картридж за рукоятку і потягніть з невеликим зусиллям з пристрою на себе. Якщо картридж застряг, не намагайтеся вийняти його самостійно, це може привести до поломки принтера . В цьому випадку зверніться в сервісний центр обслуговування.
Зверніть увагу
Звертатися з картриджем потрібно обережно. Будь-які, навіть самі незначні пошкодження, можуть знизити якість друку. Не піднімайте захищає барабан шторку, не залишайте картридж на світлі і виключіть механічні на нього. Не можна забувати про те, що сонячне світло згубно позначається на якості печаті.Ізвлекать картридж із струминного принтера можна не більше ніж на дві-три хвилини, інакше чорнило може засохнути, і картридж може стати непридатним для подальшого використання.
Корисна порада
Витягнутий картридж не можна струшувати і стукати по його корпусу, так як залишки тонера можуть висипатися назовні.
Використання різноманітної оргтехніки значно полегшує життя. Але рано чи пізно в ксероксі або принтері закінчується фарба, і тоді виникає необхідність заміни картриджа . Але перед цим його необхідно дістати з апарату.
Вам знадобиться
  • Струменевий принтер.
Інструкція
1
Коли принтер або ксерокс перестають друк документи або видають їх з пробілами або смугами, пора замінити картриджі на нові. Правда, перед цим спочатку доведеться витягти старі.
2
В струменевих принтерах фарба закінчується досить швидко, тому вміння видаляти використані картриджі стане у пригоді кожному користувачеві комп'ютера. Перед початком роботи з друкуючим пристроєм переконайтеся, що його підключено до мережі і знаходиться в діючому стані. Принаймні для моделі Canon це є обов'язковою умовою.
3
Потім підніміть кришку скануючого пристрою і закріпіть її за допомогою спеціального упору. Потім відкрийте лоток для прийому паперу.
4
Після чого перед вами виявиться відсік з картриджа ми. Під час відкриття кришки вони можуть пересуватися. Дочекайтеся поки картриджі зупиняться, але ні в якому разі не намагайтеся їх самостійно гальмувати або тримати фіксатор, інакше можете пошкодити принтер. Також намагайтеся не зачіпати друкувальну головку, в іншому випадку доведеться звертатися за допомогою до майстра.
5
У більшій частині моделей принтерів картриджі з фарбою знаходяться в спеціальній фіксуючою коробці, яка закривається зверху. Відкрийте її і, трохи натиснувши на передню частину, опустіть картридж вниз і витягніть його з відділення. Аналогічним способом, якщо це потрібно, вийміть інші картриджі. До речі, найкраще робити заміну відразу всіх фарбувальних блоків, після чого необхідно буде вирівняти друкуючі головки.
6
Якщо внутрішні частини принтера забруднені чорнилом, акуратно видаліть забруднення м'якою сухою серветкою або папером.
7
При видаленні картриджа будь уважні і обережні, щоб не забруднити руки та одяг.
8
Під час заміни чорнила не торкайтеся металевих та інших частин принтера. І не залишайте надовго пристрій без картриджів, щоб друкують елементи пристрою не засохли. Тому постарайтеся використані картриджі відразу ж замінити на нові.