Як відкрити бізнес-школу.

Школи бізнесу відкривають з різних причин. Хтось поставив перед собою мету пристойно заробити, почати власний бізнес. Інші, можливо, зрозуміли, що в створенні такої школи - їх покликання. А треті просто хочуть навчити сучасну молодь правильно організувати власну справу.
Інструкція
1
Перший крок - це вибір напрямку. Подумайте про те, що саме буде вивчатися у вашій школі: бізнес в загальному чи якась конкретна сфера. Вирішіть, які предмети будуть викладатися. З найнеобхідніших дисциплін можна відзначити бухгалтерська справа, менеджмент, маркетинг, організаційні моменти, фінанси, розробку бізнес-стратегій, управління, право і так далі. Обов'язково перевірте, які конкретно навички і знання користуються попитом на сучасному ринку. Також врахуйте цільову аудиторію і свої цілі - все це може безпосередньо вплинути на вибір предметів, які будуть викладатися.
2
Підрахуйте всі грошові кошти, які є або очікуються на реалізацію проекту, а також людські ресурси - тобто тих, хто погодився допомогти вам. Оцініть свої сили і можливості залучити капітал з боку.
3
Визначтеся з тим, де саме буде розміщуватися ваша школа. Знайдіть місце, яке б ідеально підходило під ваші завдання і розташовувалося в зручному приміщенні. Якщо у вас у власності вже є відповідне будівлю, то тут все набагато простіше. Якщо ж ні - не біда! Приміщення завжди можна орендувати.
4
Займіться правовою стороною справи - реєстрацією школи. Якщо ви не володієте достатніми знаннями, то має сенс порадитися з професіоналами.
5
У процесі підготовки поступово прощупується сферу попиту і пропозиції на ринку. Звертайте увагу на те, чи є конкуренти, виявляйте їх сильні і слабкі сторони, щоб бути у всеозброєнні.
6
Коли школа буде зареєстрована, почніть етап організації і відкриття. Проведіть рекламну кампанію. Якщо дозволяють кошти, бажано створити власний сайт в інтернеті. Це відмінний спосіб розповісти про свою школу і залучити необхідних людей.