Як накрутити на папірець волосся. Як накрутити кучері джгутом.

Паперові папільйотки, на які дівчата минулого століття накручували локони, змочені цукрової водою, сьогодні майже забуті. Однак за відсутності під рукою сучасних щипців для завивки або електричних бігуді про них цілком можна згадати. Тим більше що накрутивши пасма на м'які папірці, можна спокійно лягати спати - а з ранку стати володаркою копиці розкішних кучерів.
Вам знадобиться
  • - зошитів листи;
  • - смужки бавовняної тканини;
  • - мус для укладання;
  • - гребінець.
Інструкція
1
Паперові папільйотки, на які дівчата минулого століття накручували локони, змочені цукрової водою, сьогодні майже забуті. Однак за відсутності під рукою сучасних щипців для завивки або електричних бігуді про них цілком можна згадати. Тим більше що, накрутивши пасма на м'які папірці, можна спокійно лягати спати - а з ранку стати володаркою копиці розкішних кучерів.
2
Перед укладанням вимийте голову і обробіть волосся кондиціонером, щоб пасма стали більш слухняними. Ретельно просушіть шевелюру рушником.
3
Обережно розчешіть волосся гребінцем з рідкими зубами. Залиште їх вільними, щоб локони трохи просохли. Чи не накручуйте мокрі волосся - за ніч вони не встигнуть висохнути, і замість копиці кучерів ви отримаєте пом'яті вологі пасма.
4
Приготуйте папільйотки. Зошита розріжте на три частини, кожну скрутіть в джгут. В середину вкладіть тонкий клапоть тканини так, щоб його краї виступали з обох сторін. Кількість заготовлених папільоток залежить від пишноти вашої шевелюри. Щоб домогтися об'ємних крутих локонів, накручуйте тонкі пасма.
5
На майже висохлі волосся нанесіть мус для укладання сильної фіксації і за допомогою гребінця розподіліть його по всій довжині. Відокремлюйте від шевелюри тонкі пасма і накручуйте їх на папірець. Намагайтеся укладати завитки рівно - від цього залежить акуратність майбутніх локонів.
6
Накрутивши пасмо, згорніть її в щільну ковбаску і закріпіть, зав'язавши кінці матерчатого клаптя. Правильно закручений і покладений локон щільно фіксується на голові і не сповзає.
7
Почніть з чола і скронь, поступово просувайтеся до верхівки і потилиці. Уклавши всі локони, надіньте на голову тонку сітку, щоб не потривожити папільйотки уві сні.
8
Вранці акуратно зніміть папірці, попередньо розв'язавши матерчаті стрічки. Не розчісуйте волосся . Злегка збийте їх пальцями обох рук, нахиливши голову вниз. Збризніть кучері лаком і відкиньте їх на спину. Обережно пригладьте локони зверху і ще раз зафіксуйте їх лаком. Кінці окремих пасом можна злегка обробити воском, надавши зачісці більш чіткі обриси.
Корисна порада
Замість мусу для волосся спробуйте народні засоби, що фіксують укладання. Перед тим, як накрутити локони на папірці, злегка змочіть їх відваром лляного насіння, пивом або подсахаренной водою. Ці кошти не тільки закріплять завитки, але і додадуть їм еластичність і блиск.