Як виготовити аксесуари для волосся своїми руками. Як самої зшити гумку для волосся.

Виготовити різні цікаві аксесуари для волосся самостійно набагато цікавіше, ніж купити в магазині. Тим більше що в інтернеті викладено безліч майстер-класів та уроків. Неможливо розповісти про всі можливі варіанти виготовлення аксесуарів для волосся в рамках лише однієї статті. Тому має сенс зупинитися на найпростіших способах. Змайструвати гумки і шпильки з квітами - завдання більш проста, ніж може здатися на перший погляд.
Вам знадобиться
  • Тканина, широка атласна стрічка, голка і нитки, швейна машинка, вата або будь-який інший набивний матеріал, бісер (або стеклярус, або паєтки), гумка ткана (продежка).
Інструкція
1
Складіть тканину навпіл (у вас повинно вийти два шари тканини) і намалюйте на ній коло довільного діаметру. Щоб окружність вийшла рівною, ви можете скористатися підручними матеріалами, наприклад, обвести котушку.
2
Прострочіть контур вийшла кола на швейній машинці. Колір ниток повинен гармоніювати із забарвленням обраної вами тканини.
3
Виріжте коло. Намагайтеся не пошкодити шви; для цього відступите від них на 3-5 мм. Зробіть в середині кола з однієї зі сторін невеликий надріз і виверніть виріб навиворіт. Покладіть всередину будь набивний матеріал (наприклад, вату), щоб вийшла невелика подушечка. Вона повинна вийти досить плоскою. Акуратно зашейте надріз вручну.
4
Просмикніть в голку красиву шовкову нитку, складіть її вдвічі і зав'яжіть вузлик на кінцях. Проткніть голкою центр подушечки з виворітного боку таким чином, щоб нитка вийшла на лицьову сторону. Повторіть процес і затягніть тугіше вийшла петельку. Розділіть подушечку на п'ять рівних частин і повторіть все вищеописане.
5
Пришийте в центрі отриманого квітки кілька бісеринок або паєток.
6
«Одягніть» вийшов квітка на невидимку. Шпилька готова. Такі квіти робляться дуже швидко, і ви можете виготовити їх у великій кількості.
7
Такими саморобними квітками можна прикрасити не тільки шпильки, але і гумки для волосся, тільки до гумки їх доведеться пришивати. Виготовити гумку самостійно теж досить просто. Візьміть ткану гумку («продежка») і широку атласну стрічку (вона повинна бути в два рази довше гумки). Зшийте стрічку з виворітного боку по довгому краю, щоб вийшла якась «трубочка», і виверніть лицьовою стороною назовні. Використовуючи шпильку, просуньте туди гумку. Зшийте спочатку краю гумки, а потім і кінці «футляра». Гумка готова - залишилося прикрасити її квітами. Пришийте один або кілька квіток на ваш розсуд.