Як відключити журнал подій. чи варто відключати журнал подій в win 7.

Операційна система Windows постійно стежить за всіма відбуваються в системі подіями, записуючи їх в лог-файл. Дана інформація може допомогти в налаштуванні системи, виявленні причин відбуваються збоїв. Тим не менш, є користувачі ніколи не заглядають в логи, тому на їх комп'ютерах журнал подій може бути відключений.
Інструкція
1
Для відключення журнал а подій необхідно відключити відповідну службу. Якщо ви працюєте в операційній системі Windows XP, відкрийте: «Пуск» - «Панель управління» - «Адміністрування» - «Служби». Знайдіть службу «Журнал подій» (Event log), відкрийте її вікно, клікнувши мишкою по відповідному рядку. Зупинка даної служби заборонена, але ви можете змінити тип запуску, вибравши опцію «Відключено». При наступному завантаженні комп'ютера журнал подій не буде запущений.
2
В операційній системі Windows 7 журнал подій відключається точно так само - знайдіть в Панелі управління «Адміністрування» - «Служби» і змініть тип запуску сервісу на «Відключено». Журнал подій працюватиме до першої перезавантаження системи.
3
У більшості випадків користувачі відключають деякі служби для поліпшення продуктивності комп'ютера і поліпшення його безпеки. За умовчанням в ОС сімейства Windows запущені багато служб, які не потрібні пересічному користувачеві, їх слід відключити. Наприклад, якщо ви не збираєтеся користуватися віддаленим помічником, відключіть службу «Термінал». Якщо ви не хочете, щоб хтось редагував системний реєстр вашого комп'ютера, вимкніть службу "Віддалений реєстр».
4
Якщо ви не синхронізуєте системний час комп'ютера з сервером точного часу, відключіть «Службу часу». Не користуєтеся wi-fi - відключіть службу «Бездротова настройка». Самостійно дбаєте про підтримку актуальному стані антивірусних баз і не потребуєте нагадуваннях - відключіть «Центр забезпечення безпеки».
5
У тому випадку, якщо ви не збираєтеся використовувати ваш комп'ютер як сервер і давати іншим користувачам доступ до своїх файлів, вимкніть службу «Сервер». Не збираєтеся входити в систему від імені іншого користувача - відключіть «Вторинний вхід в систему». Відключивши всі ці служби, ви зможете збільшити швидкість роботи комп'ютера і підвищите безпеку при роботі в мережі.