Як підключити пральну машину самостійно.

Ви купили пральну машину-автомат . В будь-якій інструкції написано, що встановлювати і підключати машину повинен фахівець сервісного центру. Але якщо фахівця чекати довго, а вам не терпиться випробувати покупку в дії, то можете підключити її самі.
Інструкція
1
Акуратно розпакуйте машинку. Зніміть її з пакувального піддону. Відкрутіть задню стінку і зніміть кріпильні болти. Вони потрібні при перевезенні, щоб не розхитувати барабан. Якщо їх не зняти, то при запуску може порватися барабан і машина прийде в непридатність. Знявши болти, складіть їх для зберігання - вони можуть ще знадобитися. Прикрутите задню стінку.
2
Другий дуже важливий етап - установка машини. Встановлювати пральну машину можна тільки на рівну жорстку поверхню. Регулюйте ніжками, перевіряйте рівнем. Якщо машинку виставити нерівно, вона буде підстрибувати при віджиманні.
3
Прикрутите зливний і заливний шланги. Заливний приєднаєте до трійника холодної води. Якщо у вас його немає, то потрібно встановити. Зливний приєднайте до двійнику або трійника зливу. Далі перевірте надійність з'єднань.
4
Увімкніть машину в розетку із заземленням. Використовувати перехідники і перенесення можна!
5
Увімкніть на заливному трійнику подачу холодної води. Завантажте білизну, масою відповідної інструкції, бажаної програми. Закрийте дверцята. Встановіть потрібну програму і температуру. Натисніть пуск.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7jZ-VMqshAM