Як додати блиск хутрі. покпаска мутоновая шуби.

Вироби з хутра супроводжують людину з давніх часів. Тоді шкури використовували не тільки як матеріал для пошиття одягу, але і для утеплення та прикраси житла. Сьогодні красива і блискуча шубка є предметом гордості її власниці. І цілком природно, що дороге виріб намагаються утримувати у відмінному стані. Шовковистий і блискучий хутро - це показник того, що за шубою добре доглядають. А якщо хутро потьмянів, то його необхідно почистити.
Вам знадобиться
  • - шампунь або миючий засіб;
  • - крохмаль, бензин;
  • - перекис водню;
  • - оцтова есенція або гліцерин;
  • - чистий річковий пісок;
  • - висівки і ядра волоських горіхів.
Інструкція
1
Невеликі забруднення хутра куниці, соболя, лисиці, норки і песця можна видалити за допомогою м'якого миючого засобу або шампуню: розведіть його в теплій воді, змочіть ватяний тампон і протріть ворс, намагаючись не намочити мездру. Залишки мильного розчину видаліть тампоном, змоченим в чистій воді. Висохле виріб слід розчесати щіткою для волосся.
2
Використовуйте крохмаль, щоб надати блиск світлого хутрі . Обережно втирайте його в ворс, а потім струсіть. Сильно забруднені хутряні вироби чистять сумішшю крохмалю і чистого бензину. Їх потрібно змішати так, щоб вийшла кашка, яку дуже акуратно втирають в хутро. Коли бензин випарується - крохмаль потрібно струсити або вичесати.
3
Пожовклий світлий хутро можна відбілити і зробити блискучим за допомогою перекису водню. Змочіть ватяний тампон в розчині 3% перекису і протріть ворс. Потім кілька разів протріть шубу тампоном з чистою водою.
4
Хутро овчини, кози, росомахи, мутона і каракулю можна чистити за допомогою бензину або мильного розчину. Після очищення ворсу можна надати додатковий блиск . Змочіть шматочок тканини в оцтової есенції або гліцерині, протріть хутро по росту волосків, дайте виробу висохнути і розчешіть його.
5
Більш щільні хутра морського котика, ондатри, калана і бобра очищають за допомогою чистого річкового піску. Його гріють в духовці, розсипають на виріб, акуратно втирають руками, а потім струшують. Плями видаляють бензином або мильним розчином.
6
Щоб надати блиск темному хутрі , візьміть висівки і 100 г ядер волоського горіха. Нагрійте висівки в духовці до 60-70 градусів і втирайте їх у хутро, поки бруд вбереться. Потім шубу струсіть і розчешіть. Ядра волоського горіха подрібніть в кавомолці, складіть в мішечок з марлі і протріть їм шубу зі зростання ворсу. Горіхове масло додасть хутрі ефектний блиск і шовковистість.
7
Щоб очистити і додати блиск слабким бурдюки кролика, рисі, горностая і шиншили, використовують крохмаль або підігріті висівки.
8
У деяких випадках самостійно привести в порядок забруднене і втратило лиск хутряний виріб може не вийти. У такому випадку можна звернутися в сучасну хімчистку. Нові препарати для чищення та догляду, наявні в розпорядженні її фахівців, додадуть бурдюки декоративний вигляд і искристость. Але перш ніж довірити шубку рукам професіоналів, подбайте дізнатися про те, чи користується хімчистка хорошою репутацією.