Як робити цукровий сироп. Як розтопити крмсталли цукру в сиропі.

Для приготування різних кондитерських виробів - мармеладов, кремів, цукерок і просочень - требуется цукровий сироп . Готують його, уварівая суміш з цукру і води до необхідної щільності і ароматизуючи спеціальними добавками. Уважно стежте за підготовлювану сумішшю - сироп вариться дуже швидко.
Вам знадобиться
  • цукор;
  • вода;
  • ароматизатори (ром
  • коньяк
  • лікер
  • фруктовий сік).
Інструкція
1
Налийте в невелику каструлю воду і висипте в неї цукровий пісок. Воду і цукор беріть в рівних частках. Розмішайте суміш і поставте на плиту так, щоб нагрівався тільки один бік каструлі. На протилежній стороні буде збиратися піна. Знімайте її шумівкою в міру освіти.
2
Після того як виділення піни припиниться, встановіть каструлю на сильний вогонь і варіть сироп до потрібної густоти. Вибір консистенції залежить від десерту, який ви плануєте готувати.
3
Сироп, що використовується для просочення бісквітів, не вимагає тривалого варіння - його потрібно зняти з плити відразу ж після припинення утворення піни. Охолодіть готову просочення і ароматизують її ромом, коньяком або лікером, вливши одну-дві столові ложки напою в готовий сироп . Замість алкоголю в сироп можна додати фруктовий сік, ароматичну есенцію або щіпку ваніліну.
4
Для приготування більш густих сумішей продовжуйте варіння. Візьміть трохи гарячого сироп а ложкою і злегка охолодіть його. Вказівним і великим пальцями візьміть краплю сироп а і починайте швидко зрушувати і розсовувати пальці. Між ними повинна утворитися тонка нитка. Це означає, що ви приготували сироп , що містить 75% цукру і 25% води - він потрібний для приготування кремів і деяких видів варення.
5
Для цукрових помад і глазурі використовують сироп проби «м'який кульку» з вмістом 90% цукру і 10% води. Щоб визначити, що він досяг необхідної консистенції, зачерпніть чайної ложкою трохи суміші і опустіть ложку в холодну воду. З постигла маси пальцями можна зліпити пластичний кулька? Значить, сироп зварений правильно.
6
При подальшій варінні цукрова суміш набуває золотисто-коричневий колір, і скачати пробу в кульку вже не вийде. З такого сироп а роблять карамельні прикраси для тортів, льодяникові півники та цукерки.