Як створити веб-альбом. зробити альбом через онлайн.

Мережеве спілкування давно вийшло за межі передачі сухого тексту. Крім передачі повідомлення користувачі використовують можливість показу своїх фото. Найчастіше їх доступність обмежена конкретним сайтом, а перегляд можливий тільки для певних користувачів. Спробуйте створити веб- альбом на спеціальному ресурсі, відкрийте доступ для всіх або надайте право його перегляду друзям і знайомим.
Вам знадобиться
  • - програма «Picasa»;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Діліться своїми фотографіями за допомогою програми Picasa, яка пов'язана з веб-сервісом Google. За допомогою Picasa Web Albums можна завантажити фотографії із загальним обсягом до 1 Гб, якщо цього простору виявиться мало, додаткове можна докупити.
2
Щоб приступити до створення веб- альбом а, зареєструйте обліковий запис в Google або використовуйте існуючу, встановіть програму Picasa. Знайдіть сайт picasaweb.google. ru, зайдіть, використовуючи свій логін і пароль. Потім поверніться у встановлену в вашій системі програму Picasa і приступайте до створення веб- альбом а.
3
Функції програми дозволяють додавати як одне фото, так і декілька - цілої папкою. Клацніть правою клавішею миші по папці з фото на комп'ютері, в меню оберіть пункт «Додати в веб- альбом и Picasa». Відсортуйте фото заздалегідь - програма завантажить їх в тому порядку, в якому вони зберігаються у вас в папках.
4
При роботі з веб-сервісом, введіть назву створеного альбом а, вкажіть дозвіл фото, позначивши значення в пікселях, не забудьте про параметри конфіденційності. Завантажені знімки будуть позначені зеленою стрілкою, якщо завантаження фото, з яких-небудь причин була блокована - вони будуть помічені стрілкою червоного кольору.
5
Якщо ви хочете, щоб веб- альбом оновлювався автоматично, встановіть синхронізацію з відповідною папкою на комп'ютері. Ви автоматично поновіть веб- альбом при додаванні нових фото в папку на комп'ютері.
6
Веб-сервіс дає можливість спільного використання альбом ів. Дозвольте певним користувачам додавати фото - виберіть відомий вам контакт Gmail. Імпортуйте фото не тільки з комп'ютера, а й безпосередньо - з фотоапарата або мобільного телефону.
7
Додайте новий пристрій і дочекайтеся, коли система визначить його. Для додаткових пристроїв доступні всі основні параметри - тип альбом а, дозвіл знімків, відкриття/закриття доступу користувачам.
8
Зверніть увагу на функцію ідентифікації людей - теги необхідно включити вручну. Ця можливість дозволяє позначити людей по імені, причому надалі програма сама буде знаходити схожі обличчя і пропонувати оновити настройки.
9
Позначте фото географічними тегами. Переглядаючи альбом, ви будете бачити місця відпочинку, а ваші друзі дізнаються, куди ви їздили. Фотографії з зазначеним географічним розташуванням будуть помічені спеціальним значком. Picasa - це тільки одна з програм, яка дає можливість показати свої фото в інтернеті.
Корисна порада
Дозвольте програмі автоматичний вхід на сервіс - вам не доведеться щоразу вводити логін і пароль користувача. Поставте галочку у віконці, навпроти рядка «Запам'ятати мене на цьому комп'ютері».