Як оформити офіс.

Оформлення офісу дуже сильно впливає на самопочуття і працездатність співробітників. Температура в офісі, акустика, освітлення, і навіть сам простір впливають на людину. Тому, оформляючи інтер'єр офісу , потрібно дотримуватися основних норм трудової медицини та гігієни праці.
Вам знадобиться
  • Будівельні матеріали, меблі, фантазія і дотримання основних норм гігієни та санітарії.
Інструкція
1
При плануванні дизайну офісу необхідно добре все продумати, спираючись і на думку співробітників. Конструкція офісу повинна стимулювати співпрацю, а також відповідати потоку роботи і завданням співробітників. Тому при оформленні інтер'єру офісу рекомендується залучати до планування робочих місць самих співробітників. Необхідно підібрати не тільки якісні меблі, оргтехніку, а й утворити зручну взаємозв'язок і пересування співробітників в приміщенні. Адже саме від якості умов праці, залежатиме і якість роботи співробітників.
2
Робочі місця, повинні бути комфортними та зручними, щоб людина могла працювати з повною віддачею і високою мотивацією. Адже від ергономічних умов офісу залежить здоров'я людини, а значить - і його працездатність.
3
В добре обладнаному офісному приміщенні, не повинно бути занадто шумно, жарко або холодно. Обов'язково, необхідна наявність чистого повітря і гарного освітлення. Дуже велике значення при оформленні офісу має і колірне рішення інтер'єру. Кольори, в яких оформлений офіс, не повинні бути яскравими і насиченими, щоб не відволікати працівника і не викликати роздратування. Найкраще застосовувати пастельні та світлі тони.
4
Дизайн офісу повинен бути не тільки функціональний, але і естетичний. Для оформлення офісу , можна використовувати квіти, настінні панно, килими, картини та інші аксесуари. Але варто пам'ятати, що занадто перезавантажених обстановка виглядати затишно не буде.
Корисна порада
Оформляючи офіс, необхідно враховувати основні норми гігієни, а також використовувати тільки якісну та гипоаллергенную меблі.
Інтернет рясніє оголошеннями про здачу в оренду офісів різних класів в різних районах столиці. Вам вирішувати, на якому з них зупинити вибір, але, звичайно, краще відразу визначитися, в яких цілях буде використаний офіс.
Інструкція
1
Зверніться в одне з великих агентств нерухомості або на один з інтернет-сайтів, що пропонують ріелторської послуги. Вкажіть при зверненні, офіс якого класу вам буде потрібно. Залежно від того, чим ви займаєтеся або плануєте займатися, вкажіть в заявці клас офісу (від A + до C), район, в якому вам було б зручно його тримати, бажану площу приміщення. Так, представництва великих вітчизняних або зарубіжних компаній зазвичай знімають офіси великої площі в центрі Москви або в Москва-Сіті, а початківці фірми задовольняються невеликими приміщеннями в будинках, умовно пристосованих під потреби офісу в спальних районах столиці або в Підмосков'ї.
2
Укладіть договір з агентством нерухомості. Розгляньте декілька запропонованих вам варіантів і виберіть оптимальний. Укладіть з власником приміщення договір оренди в ЄЇРЦ, навіть якщо ріелтор буде вам говорити, що це не обов'язково. Проте надалі вам дуже важко буде пояснюватися і з податковою інспекцією, і з власником приміщення, якщо офіс, який ви зняли, знаходився в піднайм у агентства або підставної особи (а таке, на жаль, не рідкість). А в ЄЇРЦ ви зможете не тільки ознайомитися з документами на приміщення і отримати свій екземпляр договору оренди, а й упевнитися в тому, що офіс справді вільний (тобто не перебуває в піднайм у іншої особи або фірми).
3
Додайте оголошення на різних інтернет-порталах, на форумах і в друкованих ЗМІ. Вкажіть в оголошенні офіс якої площі, в якому районі і на який термін вам буде потрібно, а також свій контактний телефон або адресу електронної пошти. Ознайомтеся і з уже розміщеними оголошеннями і виберіть декілька варіантів.
4
Уважно огляньте офісне приміщення, яке вам підходить, разом з власником. Попросіть власника пред'явити всі документи, які доводять, що він володіє правом на дану нерухомість. Якщо таких документів у нього немає або приміщення знаходиться в піднайму - не поспішайте укладати договір тільки через те, що офіс припав вам до душі. Краще підберіть інший варіант, так як і агентство нерухомості, і ріелтор, який працює приватно, здають приміщення дорожче, ніж безпосередній власник.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xnYPU9oBO38