Як вибрати шліфмашину.

За допомогою шліфувальні машини можна різати різні матеріали: дерево, камінь, метал і багато іншого. А також шліфувальна машина може видаляти старе покриття або іржу. Домашній майстер завжди знайде застосування такого інструменту.
Інструкція
1
Оберіть потрібну модель апарата з урахуванням ваших потреб. Професійні машини здатні довше і якісніше працювати. Побутові шліфувальні машини менш потужні і продуктивні. Після 10-15 хвилин роботи таким приладом його потрібно залишати остигати на 15-25 хвилин. Працювати побутової машиною можна не довше двох або трьох годин на добу. Але такий апарат дешевше і легше професійного.
2
Зверніть увагу на кутову шліфувальну машину («болгарку»). Це універсальний інструмент, він здатний обробляти або різати метал, цеглу, плитку, камінь і бруківку. А також цей прилад може полірувати і шліфувати різні поверхні. За допомогою дротяної щітки, встановленої на «болгарку», можна зчищати фарбу або лак з металу.
3
Подивіться на потужність інструменту. Чим вона вища, тим повільніше машина нагрівається. Висока потужність дозволить вам використовувати диски більшого діаметру, а, відповідно, дасть більше можливостей для використання шліфувальної машини.
4
Щоб просто шліфувати і полірувати, добре підійде «болгарка» зі швидкістю обертання до 6.000 об/хв і потужністю 600-1.000 Вт Для різання твердих матеріалів (каменю, цегли або бетону) візьміть модель зі швидкістю обертання від 6.000 об/хв і потужністю приблизно 2.000 Вт
5
Купуйте ту кутову шліфувальну машину, у якої є регулювання швидкості обертання абразивного диска. Це дозволить розширити можливості апарату. Для шліфування і розгладження великих поверхонь відмінно підійде стрічкова шліфувальна машина.
6
Уточніть потужність інструменту. Для повноцінної роботи стрічкової шліфувальні машини її потужність повинні бути 650 Вт або вище.
7
Для більш якісного шліфування потрібна вібраційна шліфувальна машина. Дельта-шліфувальні машини призначені для обробки невеликих поверхонь (перила, рами, двері і т.д.).
8
Хороший вибір - вібро шліфмашина з вбудованим пилососом. Це вбереже вас від шкідливої для здоров'я пилу, яка виникає при шліфуванні. Для тонкої роботи по вигнутих поверхонь виберіть ексцентрикову шлифмашину .