Як замовити речі з США.

Якщо вас не влаштовує асортимент російських магазинів, і ви зацікавилися замовленням речей з США , то ви повинні знати, що за допомогою інтернету та міжнародної пошти, ваше бажання здійсненно в досить короткий термін.
Вам знадобиться
  • Інтернет.
Інструкція
1
Більшість американських марок активно розвиваються і воліють просувати свій товар на російському ринку без участі посередників. Тому, якщо вас цікавить конкретний бренд, який ви вже давно і безуспішно шукаєте в магазинах вашого міста, дізнайтеся - чи немає на просторах Рунета офіційного сайту цієї марки. Зазвичай, крім адрес магазинів - представництв бренду, на подібних сайтах буває розташований інтернет-магазин з доставкою по Росії для зручності покупців. Вам не доведеться їхати за що цікавить вас річчю в інше місто, де є шуканий магазин.
2
Якщо офіційний інтернет-магазин відсутня, то знайдіть спеціалізовані сайти-посередники. Це російські сайти, що займаються прямими поставками товарів американських і європейських брендів з інтернет-магазинів США та країн Європи. Крім інтернет-магазинів, вони організують доставку з гіпермаркетів одягу і монобрендових бутиків. Перевагою такої покупки є те, що багато речі обійдуться вам набагато дешевше товарів схожого якості, придбаних в нашій країні.
3
Надавши вам можливість істотно заощадити на своєму гардеробі, адміністрація сайту зажадає натомість лише оплати певної комісії за здійснення посередницьких послуг і оплату пересилки міжнародною поштою. Однак, порівнявши ціни в російських інтернет-магазинах і їх американських аналогах ви переконаєтеся, що покупка речей у США все одно менш болюча для вашого гаманця.
4
Щоб дізнатися розмір комісії, прочитайте умови співпраці з кількома подібними сайтами і виберіть найбільш підходящий вам варіант.
5
При виборі речей в американських інтернет-магазинах важливо не помилитися з розміром. Розмірна таблиця зазвичай буває розташована для вашої зручності на цьому ж сайті, ознайомтеся з нею, перш ніж робити замовлення.
6
Приєднуйтеся до групи «колективних покупок» у соціальних мережах. Їх організатори - ваші однодумці, вони також зацікавлені в придбанні речей з США . Мета таких груп - здійснити спільний замовлення на досить велику суму, щоб потім розділити витрати на доставку на кількість учасників закупівлі і зменшити тим самим подібні витрати до мінімуму. Мінус такої покупки - зазвичай замовлення приурочений до певної дати і ви повинні будете чекати, поки інші покупці остаточно визначаться з вибором, щоб загальне замовлення міг бути відправлений у обробку.