Як перекодувати дверний замок. перекодування ключа дверного замка інструкція.

Перекодування - це зміна секретного електронного коду в дверному замку. Зміна необхідна у випадку втрати ключа. Своєчасне перекодування замка вбереже будинок від зловмисників.
Вам знадобиться
  • - спеціальне пристосування для перекодування;
  • - новий комплект ключів.
Інструкція
1
Найбезпечнішим способом по перекодування замка є виклик фахівця. Головне - все зробити правильно і без поврежденій.Перед зміною коду ознайомтеся з інструкцією. Також ви можете проконсультуватися по телефону з фахівцем з тієї фірми, яка встановлювала двері. Якщо ви вирішили впоратися з цим завданням самостійно, будьте уважні й акуратні.
2
Дана процедура по зміні коду займе 3-5 хвилин. Проведення операції по заміні унікального коду замку можна здійснити і зовнішньої, і з внутрішньої сторони дверей.
3
При відкритих дверях поверніть спеціальний ключ у замку до кінця, поки засувка повністю не вискочить. Введіть спеціальне пристосування в отвір, воно перебуває під клямкою, енергійно натисніть всередину замку до відмови. Продовжуйте натискати на спеціальний ключ для заміни коду, поверніть його проти годинникової стрілки до кінця. Почувши клацання, вийміть його.
4
Введіть у замок один з нових ключів, який знаходиться в комплекті, і поверніть в початкове положення всі елементи засувки, повертаючи ключ у замку до упору. Перш ніж закрити двері, кілька разів поверніть ключ у замку в обидві сторони, щоб переконатися в нормальному функціонуванні замку. Ваш замок перекодований, старі ключі до нього вже не підходять, що дає вам гарантію безпеки. Кожен свій крок робіть не поспішаючи й обдумано, щоб запобігти поломку замка.
5
Перекодування замку - це набагато простіше, ніж зміна замку цілком. Це не зажадає від вас додаткових витрат. Головне захистить вас від злодіїв або злочинців. Нехай ваш будинок завжди залишається вашою фортецею!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZoJyCmWsDvs
Зверніть увагу
При монтажі дверей фахівець використовує інсталяційний ключ, який після завершення роботи повинен бути замінений на новий ключ господаря.
Корисна порада
Перекодування можлива необмежену кількість разів. При установці дверей перевірте, що входить в комплект. Обов'язково повинні бути запасні ключі і спеціальне пристрої для перекодуванні замку.
Ключ безпеки бездротової мережі є головним інструментом захисту з'єднання. Налагодження та перекодування цього ключа заслуговує особливої уваги, щоб виключити будь-яку можливість стороннім людям перехопити мережевий сигнал.
Інструкція
1
Оберіть розділ «Налаштування мережі». Для цього в операційній системі Windows 7 на робочому столі натисніть кнопку «Пуск» і в головному меню перейдіть в пункт "Панель управління», щоб налаштувати ключ безпеки бездротової мережі Wi-Fi. У рядку для пошуку введіть слово «мережа» та натисніть кнопку «Знайти».
2
Клацніть мишею пункт «Центр управління мережами і загальним доступом», а потім перейдіть до пункту «Створення підключення або мережі» та пройдіть за посиланням «Налаштування мережі». Запустіть інструмент «Майстер налаштування мережі», щоб налаштувати конфіденційну бездротову мережу і натисніть кнопку «Далі».
3
Заповніть бажаними значеннями поля з ім'ям бездротової мережі і паролем ключа безпеки і запам'ятайте їх. Поставте галочку навпроти рядка «Подключаться автоматично».
4
Перейдіть до випадному списку «Рівень безпеки». У ньому рекомендується вибрати пункт WPA2-Personal (Wi-Fi Protected Access). Цей захищений доступ здійснює шифрування при обміні інформацією між точкою доступу і комп'ютером за допомогою ключа безпеки. Ключ являє собою парольний фразу. В меню «Тип шифрування» слід вказати AES (Advanced Encryption Standard) - стандарт симетричного блокового шифрування. Після налаштування перейдіть далі.
5
Оберіть команду «Підключитися до бездротової мережі вручну», коли закриєте вікно майстра налаштування мережі. На сторінці, що з'явилася «Введіть інформацію про бездротової мережі, яку потрібно додати» в пункті «Тип безпеки» вкажіть алгоритм WEP (Wired Equivalent Privacy). Заповніть інші необхідні дані.
6
Натисніть на кнопку «Змінити параметри підключення» і відкрийте вкладку «Безпека». У новому вікні застосуйте прапорець на пункті «Загальний» у групи «Тип безпеки». Підтвердіть свої налаштування кнопкою «ОК» і закрийте вікно.